DAJ CYNK

Kruger&Matz wprowadza hybrydowy zegarek z pulsometrem i systemem Linux

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5535

W ofercie marki Kruger&Matz zadebiutował HYBRID – zegarek, który łączy styl klasycznego zegarka z funkcjami smartwatcha. Co ciekawe, urządzenie pracuje pod kontrolą systemu Linux. Może okazać się ciekawym wyborem dla tych, którzy preferują  tradycyjne zegarki, ale chcą też mierzyć swoja aktywność fizyczną czy sen.

W ofercie marki Kruger&Matz zadebiutował HYBRID - urządzenie, które łączy styl klasycznego zegarka z funkcjami smartwatcha. Co ciekawe, model ten pracuje pod kontrolą systemu Linux. Może okazać się ciekawym wyborem dla tych, którzy preferują  tradycyjne zegarki, ale chcą też mierzyć swoja aktywność fizyczną czy sen.  

Zegarek Kruger&Matz HYBRID działa pod kontrolą systemu Linux, przy czym producent nie ujawnia, jaka to jest dokładnie wersja i modyfikacja. Sercem urządzenia jest procesor Nordic. Bluetooth w wersji 4.0 pozwala na sparowanie zegarka ze smartfonami z systemem Android lub iOS. Dzięki temu użytkownik może między innymi otrzymywać powiadomienia o wiadomościach i połączeniach. 

Zobacz: Kup zegarek Samsung Galaxy Watch Ative2 i odzyskaj 250 zł zwrotu na konto

Centrum zarządzania zegarkiem stanowi stylowa koperta, w której klasyczne wskazówki wskazują aktualną godzinę, a wyświetlacz 0,49 cala z panelem dotykowym umożliwia sterowanie dostępnymi funkcjami. 

Smartwatch Kruger&Matz poza pomiarem kroków monitoruje liczbę spalonych kalorii i przebyty dystans w ciągu całego dnia. Zegarek docenią też biegacze. HYBRID wyposażony jest w tryb „Bieg”, który zarejestruje czas biegu oraz liczbę wykonanych kroków, spalonych kalorii i przebyty dystans. Zegarek Kruger&Matz ma również pulsometr, a do tego oferuje funkcje takie jak: monitor snu, pomiar ciśnienia krwi i pomiar natlenienia krwi. Funkcja zapisu i analizy snu wskazuje jego długość, płytkie i głębokie fazy oraz przebudzenia. 

Zobacz: Smartwatch Suunto 7 z Google Pay wchodzi do Polski. Znamy cenę!
Zobacz: Garmin tactix Delta to nowy smartwatch do zadań specjalnych z Garmin Pay

HYBRID daje użytkownikowi jeszcze więcej możliwości, dzięki kompatybilnej aplikacji WearFit. Wystarczy pobrać ją na smartfon, by móc dodatkowo nastawić budzik, sprawdzić analizę snu, statystyki pomiarów i aktywności fizycznej czy dostosować pozostałe ustawienia zegarka.

Jak przekonuje producent, bateria o pojemności 85 mAh pozwala na swobodne korzystanie z funkcji smartwatcha przez kilka dni. Do zestawu została dołączona stacja ładująca.

Kruger&Matz wprowadził zegarek w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. W obydwu przypadkach elegancji dodaje urządzeniu skórzany pasek w kolorze czarnym. Zegarek dostępny jest w sugerowanej cenie detalicznej 299 zł.  

Zobacz: Apple Watch jest wielkim problemem dla szwajcarskich zegarków
Zobacz: Oppo zapowiada prostokątny zegarek. Wygląda znajomo?

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu