DAJ CYNK

Razer wypuszcza swoje słuchawki TWS, czyli robi to co wszyscy, tylko drożej

Dodane przez: HTur

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3360

Razer Hammerhead True Wireless Pro

Hammerhead True Wireless Pro - tak nazywają się słuchawki bezprzewodowe, które zaprezentował dzisiaj Razer. Marka znana z produktów dla graczy oferuje je w cenie 209 euro, czyli ok. 950 złotych. Co dostajemy?

Hammerhead True Wireless Pro to słuchawki wyposażone zarówno w certyfikowany przez THX dźwięk o wysokiej wierności, jak i w zaawansowaną hybrydową aktywną redukcję szumów. Podobnie jak w przypadku Hammerhead True Wireless, model Pro oferuje wygodne sterowanie dotykowe i kompatybilność ze sterowaniem za pomocą głosu. John Moore, Head of Sales & Marketing, Growth Peripherals w Razerze mówi o nich:

Słuchawki douszne Hammerhead True Wireless Pro to doskonałe akcesorium mobilne dla zwykłych użytkowników oraz mobilnych graczy, którzy oczekują wysokiej jakości dźwięku i możliwości dostosowywania urządzenia do własnych potrzeb. Użytkownicy mogą się teraz cieszyć niesamowitąwygodą noszenia, doskonałym i niezakłóconym dźwiękiem o niskim opóźnieniu podczas oglądania filmów, słuchania muzyki, grania, a także w trakcie połączeń głosowych i wideo - a wszystko to w niewielkim opakowaniu mieszczącym się w kieszeni.

Hammerhead True Wireless Pro wykorzystują hybrydowy ANC (Active NoiseCancellation) do niwelowania zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego szumu poprzez generowanie odwróconych fal dźwiękowych (antyfal) oraz dzięki ulepszonemu rozwiązaniu do pasywnej izolacji szumów. Osiągnięto to za pomocą dwóch zewnętrznych (feedforward) i dwóch wewnętrznych (feedback) mikrofonów. Izolację dźwięku wspierają również czarne wkładki douszne o dopasowanej do ucha konstrukcji oraz z pianką. Dostępne jest do nich sześcć zestawów silikonowych końcówek dostępnych w różnych rozmiarach i materiałach.

Razer Hammerhead True Wireless Pro

Zobacz: RazerCon 2020 - poznaliśmy nowe produkty dla graczy

Słuchawki douszne Hammerhead True Wireless Pro zapewniają również ochronę przed potem i zachlapaniem na poziomie IPX4. Zastosowano w nich10-milimetrowe przetworniki i pasmo przenoszenia o zakresie 20Hz - 20kHz. Aktywowany dotykiem tryb gamingowy (Gaming Mode) oraz połączenie Bluetooth zmniejsza,podczas grania, opóźnienie do zaledwie 60 ms. Pozwala to na osiągnięcie o 50% szybszego czasu reakcji i lepiej zsynchronizowanego dźwięku i wideo.

Dotykowe elementy sterujące w Razer Hammerhead True Wireless Pro pozwalają użytkownikom przełączać się między trybem ANC i QuickAttention, sterować muzyką i połączeniami oraz aktywować asystenta głosowego w smartfonie za pomocą kilku szybkich dotknięć. Tryb QuickAttention wykorzystuje mikrofony do wpuszczania dźwięku z zewnątrz, co jest przydatne podczas rozmowy. Aplikacja mobilna dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android oferuje dostęp do ustawień korektora dźwięku, zmiany mapowania gestów dotykowych, unikalny test dopasowania i wiele więcej.

Zobacz: Razer: nowa kolekcja akcesoriów Chroma RGB

Wbudowana bateria ma zapewniać do 20 godzin działania, z 4 godzinami na jednym ładowaniu na słuchawkach i do 4 ładowań z dołączonego etui ładującego USB-C. Słuchawki Razer już są dostępne w sprzedaży -  można zamawiać je na stronie firmy Razer, pojawią się także u autoryzowanych sprzedawców marki.

Szczegółowa specyfikacja techniczna prezentuje się następująco:

Słuchawki

 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20kHz
 • Impedancja: 16 Ohm
 • Przetworniki: 10 mm
 • Przybliżona waga: 53 g (5g x 2 słuchawki, 43g etui ładujące)

Mikrofon

 • Pasmo przenoszenia: 100 Hz – 10 kHz
 • Stosunek sygnału do szumu:60 dB
 • Czułość (@1 kHz): -42 dBFS
 • Charakterystyka kierunkowości: Wielokierunkowa

Sterowanie dotykowe

 • Muzyka: Odtwarzaj, pauza, pomiń, poprzedni
 • Kontrola głosem: Odpowiedz, odrzuć, przełącz, zakończ
 • Ogólne: Sparuj, zasilanie, włącz tryb gamingowyi asystenta głosowego

Bateria
Czas działania baterii: do 20 godzin (z dołączonym etui ładującym)

Kompatybilność

 • Urządzenia z obsługą Bluetooth
 • Aplikacja na smartfony dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS
 • Wspierane kodeki: SBC, AAC

 

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu