DAJ CYNK

GeForce RTX 3050 od jutra w sklepach. I nie trzeba opychać nerki

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Sprzęt

Karty GeForce RTX 3050 od jutra w rewelacyjnej cenie! Świetna okazja

Już jutro (27 stycznia) premierę będzie miała karta graficzna GeForce RTX 3050. Wiemy, że będzie ona dostępna w rewelacyjnych cenach. Dla wielu osób będzie to świetna okazja do zakupu nowego GPU.

Już jutro (27 stycznia) sklepową premierę będzie miała karta graficzna NVIDIA GeForce RTX 3050. To budżetowa konstrukcja, której test przeczytacie dzisiaj (26 stycznia) o 15:00 na Telepolis.pl. Na razie nie mogę Wam wiele zdradzić na temat wydajności.

GeForce RTX 3050 w polskich sklepach w cenach rekomendowanych!

Rekomendowana cena detaliczna podstawowych modeli GeForce RTX 3050 to 249 dolarów, a w Polsce 1359 zł. Już przy zapowiedzi niewiele osób liczyło, że kartę rzeczywiście uda się za tyle kupić. Tymczasem mamy dla Was świetną informację! NVIDIA potwierdziła nam, że podstawowe modele RTX 3050 (referencyjne) będą dostępne w polskich sklepach właśnie w cenach rekomendowanych, czyli 1359 zł!

Polski oddział NVIDII ujawnił, że karty GeForce RTX 3050 marki MSI będą dostępne w rekomendowanych cenach w sklepach x-kom oraz morele. Oprócz tego dostępne mają być też modele marki Palit (morele) oraz Asus. Co ważne, chodzi o modele podstawowe, czyli referencyjne. Modele fabrycznie podkręcone mogą być dostępne w wyższych cenach!

Na ten moment jeszcze nie mogę nic napisać o wydajności, ale o 15:00 na Telepolis.pl ukaże się test modelu Gigabyte GeForce RTX 3050 Eagle 8G.

Zobacz: Jest dobrze! Ceny kart graficznych zaczynają spadać

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Damian Jaroszewski (NeR1o)

Źródło tekstu: NVIDIA

Przewiń w dół do następnego wpisu