DAJ CYNK

Frostpunk: On The Edge - mroźna podróż dobiega końca 20 sierpnia

Dodane przez: HTur

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 1555

11 bit studios przedstawia nowy zwiastun, pierwsze screenshoty z rozgrywki i datę ostatniego rozszerzenia do gry Frostpunk: On The Edge. Zobacz to na własne oczy.

Frostpunk ukazało się w kwietniu 2018 roku i zyskało sobie przychylne oceny zarówno graczy, jak i recenzentów. Do tej pory wyszły do niego dwa rozszerzenia, a drugie - The Last Autumn pełniło rolę prequela. Trzecie, ostatnie rozszerzenie to On The Edge. Rozpoczyna się w momencie, gdy kończy podstawowa gra Frostpunk - wielka burza odsłoniła wojskowy magazyn sprzed czasów ewakuacji. Rusza do niego z Nowego Londynu drużyna zwiadowców, mająca zbudować sprawnie funkcjonujący łańcucha zaopatrzeń. Ale nie będzie to proste zadanie...

 

Zobacz też: Sukces The Wizards – Dark Times. Polska gra VR zwróciła się w 2 miesiące

Trzecie, finalne rozszerzenie do gry, będzie dostępne na PC od 20 sierpnia. Producent podkreśla jego kluczowe cechy: wciągająca historia o przetrwaniu, której akcja rozgrywa się po wydarzeniach z oryginalnej gry, zupełnie nowa mapa z unikalnymi strukturami, okoliczności, które zmuszają graczy do eksploracji i przystosowania się do mroźnej dziczy, nowe metody jednoczenia bądź dzielenia ludzi oraz nowa mechanika budowania relacji gospodarczych i dyplomatycznych. Rozszerzenie będzie można nabyć na platformach Steam, GOG oraz w Humble Store.

Uwaga - On The Edge stanowi część przepustki sezonowej do gry Frostpunk, zawierającej wszystkie rozszerzenia.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu