DAJ CYNK

Cyberpunk 2077? Nie trzeba mocnego komputera, starczy Google Stadia

Michał Świech

Rozrywka

Cyberpunk 2077

Wczoraj oficjalnie zadebiutował Cyberpunk 2077. Wielu fanów gier zastanawia się jak cieszyć się grą najtaniej. Z pomocą przychodzi Google Stadia.

Cyberpunk 2077 powstawał ponad osiem lat. A raczej tyle minęło od jego zapowiedzi. Gra w końcu pojawiła się wczoraj. Wielu graczy narzeka na wiele błędów, jednak CD Projekt Red zapewnia, że na wszystko znajdzie się łatka. O ile wiele osób gra już teraz, to równie wielka rzesza ludzi chciałaby zagrać, ale myśli, że ma na to za słaby sprzęt. Nie jest to jednak żadnym problemem. Wystarczy zagrać na platformie Google Stadia. Wtedy gra uruchomi się na sprzęcie Google, a my będziemy grali dzięki usłudze strumieniowania. Grać można nie tylko na nawet słabych laptopach do Worda i Sapera. Wymagania to komputer z przeglądarką Google Chrome lub urządzenie z Androidem. Możemy zatem grać nawet na telefonie. 

W jaki sposób zagrać? Pierwszy miesiąc Google Stadia Pro (gra w 4K) dostajemy za darmo. Każdy kolejny kosztuje 39 złotych. Wersja Pro jest nam potrzebna do jednej z dwóch czynności - do kupna nowych gier lub grania w gry dostępne w abonamencie. Nas oczywiście interesuje ta pierwsza rzecz. Na pierwszy zakup otrzymamy kupon w kwocie 40 zł. Dzięki temu kupimy Cyberpunka 2077 za 159 złotych (obniżka ze 199 zł) w wersji na komputer. To najtańsze miejsce do kupna gry. Tytuł zostanie potem z nami na zawsze. Do korzystania z Google Stadii potrzebujemy łącza internetowego 10 Mb/s minimum.

Zobacz: Google Stadia wchodzi do Polski
Zobacz: Play zaprasza do świata Cyberpunk 2077

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: google stadia, czytelnicy, wł