DAJ CYNK

Startuje Cloud Gaming. Xbox Game Pass Ultimate pozwala grać na urządzeniach mobilnych w ponad 150 gier

Dodane przez: msnet

Kategoria: Rozrywka

Interakcje: 2718

Cloud Gaming oficjalna premiera granie w chmurze

Od 15 września 2020 roku użytkownicy Xbox Game Pass Ultimate z 22 państw na całym świecie, w tym z Polski, mają dostęp do ponad 150 gier z Xboxa na swoich urządzeniach mobilnych z Androidem bez dodatkowych kosztów.

Wśród tytułów znajdujących się w bibliotece Xbox Game Pass dostępne są pozycje od Xbox Game Studios, jak między innymi Tell Me Why, Grounded, Forza Horizon 4 i Minecraft Dungeons, a także ulubione gry partnerów Microsoftu: Spiritfarer, Untitled Goose Game czy Destiny 2. Co więcej, gracze mogą spodziewać się, iż wraz z upływem czasu nowe pozycję będą dodawane do usługi.

Zobacz: xCloud to jednak Cloud Gaming. Microsoft da nam ponad 150 gier w chmurze
Zobacz: Xbox Series S oraz Xbox Series X zadebiutują 10 listopada. Znamy oficjalne ceny obu konsol

Każdy subskrybent Xbox Game Pass Ultimate może korzystać z wolności i swobody rozgrywki, jaką zapewnia granie w chmurze. Profil użytkownika usługi znajduje się w chmurze, stąd ma on możliwość kontynuowania rozgrywki na tablecie czy smartfonie z systemem Android, rozpoczętej wcześniej na Xboxie. To idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy inni domownicy chcą skorzystać z telewizora. Z kolei na przykład sesja w Sea of Thieves może przekształcić się w doskonały couch co-op ze znajomymi, grającymi w tym samym pomieszczeniu na konsoli, komputerze i urządzeniach mobilnych.

Sea of Thieves

Co najważniejsze, nowe rozwiązanie otwiera świat Xboxa dla tych, którzy w ogóle nie posiadają konsoli. Członkowie Xbox Game Pass Ultimate potrzebują tylko telefonu lub tabletu z Androidem oraz kontrolera, by w pełni korzystać z zalet ekosystemu Xboxa. Użytkownicy xCloud mają do dyspozycji dziesiątki gier wieloosobowych, w które mogą grać razem w tym samym czasie. Niezależnie od posiadanego sprzętu.

Nowi członkowie mogą dołączyć do Xbox Game Pass Ultimate już dziś za 54,99 zł miesięcznie. Ponadto, już tej jesieni jedne z najlepszych tytułów z katalogu EA Play będą dostępne dla członków Xbox Game Pass Ultimate do gry w chmurze bez dodatkowych opłat.

Zobacz: Microsoft uspokaja: Surface Neo na pewno się pojawi
Zobacz: Microsoft Surface Sparti to mały laptop, konkurujący z Chromebookami

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Xbox

Przewiń w dół do następnego wpisu