DAJ CYNK

Samsung Smart TV wzbogaca się o aplikację Twitch

Marian Szutiak

Aplikacje

Samsung Smart TV aplikacja Twitch

Samsung pozwala od teraz instalować na swoich smart telewizorach aplikację Twitch. Jest to odnowiona wersja popularnego narzędzia do strumieniowego przesyłania materiałów wideo, na przykład z gier.

Samsung wciąż rozszerza swoją ofertę aplikacji dostępną na telewizorach Smart TV, nie zapominając przy tym o graczach, którzy chcą się pochwalić swoimi rozgrywkami. Teraz przyszła kolej na specjalną platformę dla fanów oglądania wirtualnych zmagań innych użytkowników. Jednym z najbardziej znanych i lubianych narzędzi tego typu jest Twitch, który służy do transmisji na żywo gier czy wydarzeń e-sportowych. Oglądanie innych streamerów (graczy) może stanowić dzisiaj świetną rozrywkę, która skupia sporą społeczność fanów na całym świecie.

Aplikacja Twitch jest dostępna w języku polskim na wszystkich telewizorach Samsunga wyprodukowanych w latach 2018-2022. Po zeskanowaniu kodu QR, który jest widoczny na ekranie, zapewnia także dobrą łączność ze smartfonem. Za pośrednictwem jego klawiatury można na bieżąco komentować na ekranie telewizora zmagania naszych ulubionych streamerów, budując w ten sposób społeczność graczy.

Samsung Neo QLED

Zobacz: Samsung Expert RAW trafi na więcej urządzeń. Sprawdź, czy dostaniesz
Zobacz: YouTube bardzo chce, by za niego płacić. Wymusi to

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Samsung

Źródło tekstu: Samsung

Przewiń w dół do następnego wpisu