DAJ CYNK

GeForce Now dostępne w kolejnych krajach - czas na Turcję, Arabię Saudyjską i Australię

Dodane przez: ArecaS

Kategoria: Aplikacje

Interakcje: 3042

GeForce Now wkracza do kolejnych krajów

GeForce Now, usługa streamingu gier Nvidii zadebiutuje wkrótce w kolejnych krajach: Turcji, Arabii Saudyjskiej i Australii.

GeForce Now to jedna z najpopularniejszych usług grania w chmurze, dzięki której możemy pograć w ulubione gry komputerowe bez konieczności posiadanie gamingowego peceta z wysokiej półki. Jej oficjalny debiut nastąpił w lutym 2020, a dziś, niemal równo rok po premierze, producent ogłosił plany rozszerzenia jej dostępności o kolejne rynki.

Ekspansja oznacza, że już niedługo gracze z Turcji, Arabii Saudyjskiej i Australii będą mogli pograć w posiadane przez siebie tytuły, korzystając z potężnych serwerów Nvidii. Zielonym mają w tym pomóc nowi partnerzy, którzy dołączyli właśnie do GeForce Now Alliance: Turkcell, Zain KSA,

Przypomnijmy, że w Polsce usługa GeForce Now dostępna jest od zeszłego roku. Można z niej skorzystać całkowicie za darmo lub wykupując subskrypcję Founders, dzięki której otrzymujemy m.in. priorytetowy dostęp do serwerów oraz funkcję ray traycingu w kompatybilnych grach.

Zobacz: Na co komu konsola? Telewizory LG już niedługo z aplikacjami Google Stadia i GeForce Now
Zobacz: GeForce NOW – sposób na topowe gry na każdym sprzęcie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Nvidia

Źródło tekstu: Nvidia

Przewiń w dół do następnego wpisu