DAJ CYNK

Play odpala nowy kanał TV. Jest pełen kryminalnych zagadek

Marian Szutiak

Telewizja i VoD

Play odpala nowy kanał TV. Jest pełen kryminalnych zagadek

Play rozszerzył swoją ofertę telewizyjną o nowy kanał TV. Nowa pozycja to świat pełen dokumentów o zbrodniach i trzymających w napięciu historii o ludzkich dramatach.

Na liście kanałów TV, dostępnych w ofercie telewizyjnej Play, pojawiła się nowa pozycja, Viasat True Crime.

Przenieś się do świata Viasat True Crime, gdzie szokująca rzeczywistość dokumentów o zbrodniach spotyka się z trzymającymi w napięciu historiami ludzkich dramatów w thrillerach kryminalnych opartych na faktach. Daj się ponieść historiom gdzie dowody z dochodzeń policyjnych łączą się z zeznaniami świadków, ofiar i ich rodzin. Wejdź w umysł przestępcy i zajrzyj razem z nami za policyjną taśmę. Poznaj legendarne śledztwa z pierwszych stron gazet z zupełnie nowej perspektywy. Viasat True Crime to jedyna destynacja oferująca unikalne połączenie dokumentów o prawdziwych zbrodniach, reality show o walce z przestępczością i dramatów kryminalnych.

– czytamy w opisie nowego kanału

Kanał Viasat True Crime jest dostępny dostępny jest w Pakiecie Optymalnym w Telewizji Nowej Generacji oraz w Telewizji MAX i Telewizji MAX Premium w Play.

Casey Anthony: gdzie leży prawda

Jednym z polecanych tytułów, jaki można obejrzeć na udostępnionym przez Play nowym kanale telewizyjnym, jest program "Casey Anthony: gdzie leży prawda". Jego kolejne odcinki obejrzymy w poniedziałki (od 10 czerwca 2024), o godzinie 21:00.

Casey Anthony: gdzie leży prawda

Po 10 latach od uniewinnienia od zarzutu zamordowania swojej córki, Casey Anthony "najbardziej znienawidzona matka Ameryki" jest gotowa opowiedzieć swoją historię. Uniewinnienie kobiety oburzyło wielu ludzi. Dziś, dzięki dokładnemu zbadaniu jej wersji wydarzeń, wywiadom z osobami głęboko zaangażowanymi w sprawę, w tym także z policjantami, którzy początkowo oskarżyli Casey, oraz opowieści jej samej będziemy mieli okazję spojrzeć w zupełnie nowy sposób na przedwczesną śmierć dwuletniej Caylee Anthony.

Zobacz: Play odkodował kanały TV. Cały czerwiec za darmo
Zobacz: Poznaliśmy ceny Max w Polsce. Drożej i z reklamami

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock, Play

Źródło tekstu: Play