DAJ CYNK

Netflix: co pojawiło się w tym tygodniu? 18 września 2022

Michał Świech

Telewizja i VoD

Netflix 18 września 2022

Jakie nowe filmy i seriale pojawiły się w serwisie Netflix w tym tygodniu? Chętnie polecimy najlepsze nowości.

Lubicie seriale kryminalne? Podobało wam się Narcos? Wspaniale, w takim razie w tym tygodniu pojawiło się coś idealnie dla was. To hiszpański serial Santo. Dwaj policjanci (Bruno Gagliasso, Raúl Arévalo) muszą połączyć siły, by schwytać poszukiwanego dilera narkotyków, którego twarzy nikt nigdy nie widział. Produkcja ma sześć odcinków i pojawiła się dwa dni temu.

Teraz coś dla fanów Cyberpunka, anime i Dawida Podsiadło. Anime Cyberpunk: Edgerunners jest właśnie dla nich. W dystopijnym mieście, w którym cybernetyczne modyfikacje organizmu to norma, zdolny chłopak z ulicy chce zostać wyjętym spod prawa najemnikiem – edgerunnerem. Anime ma 10 odcinków, a ending śpiewa właśnie Podsiadło.

Świat nastolatków i prywatnych szkół to prawdziwa walka o przetrwanie. Takiej Gry o Tron nie zobaczycie nawet u Martina. Zdetronizowana królowa ekskluzywnej szkoły prywatnej w tajemnicy umawia się ze skromną nową uczennicą, że każda z nich zemści się na wrogach drugiej. Brzmi ciekawie? Obejrzyjcie film Zróbmy zemstę.

Zobacz: Netflix: jaki film na weekend? 3 - 4 września 2022
Zobacz: Netflix: co pojawiło się w tym tygodniu? 28 sierpnia 2022

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: unsplash, wl

Źródło tekstu: netflix, wł