DAJ CYNK

Pięć aplikacji na majówkę

Isand

Rozrywka

W tym roku szykuje się nam deszczowa majówka. Mamy nadzieję, że zestawienie poniższych aplikacji osłodzi Wam nieco nieprzychylną aurę.

W tym roku szykuje się nam deszczowa majówka. Mamy nadzieję, że zestawienie poniższych aplikacji osłodzi Wam nieco nieprzychylną aurę.

Symmetrica

Symetrica to prosta ale bardzo wciągająca gra. Jednocześnie bawi i rozwija wyobraźnię. W grze liczą się dwie rzeczy: niebieskie kryształki i ich energia oraz zielone okręgi. Brzmi prosto? Przez pierwsze poziomy tak jest, później trzeba ruszyć głową. Gra jest darmowa.

Znajdziecie ją pod tym adresem.Kittens Game

Kotki. Stworzenia które zagarnęły sobie dużą część Internetu i nie zamierzają jej oddać. W tej grze ich ekspansja poszła dalej - założyły sobie wioskę, a my będziemy nadzorować jej rozwój. Zarządzanie kotkami, kotki wydobywające złoża, kotki odkrywające nowe technologie. Miau. I najważniejsze - brak reklam oraz mikropłatności. Tutaj uwaga, pomimo kociej tematyki, do czynienia mamy z grą, która niekoniecznie jest dla dzieci - to nie słodki symulator, lecz tekstowa gra ekonomiczna.Gra kosztuje 4,79 zł, znajdziecie ją pod tym adresem.

Pacifica

Deszczowa pogoda może wpędzić nas w przygnębienie. Pacifica to aplikacja mająca na celu pomoc w przypadku depresji. Nie tylko pomaga diagnozować, stara się też zachęcać nas do pracy nad sobą (poprzez osiągnięcia i historię postępu) jak i wyciągać nas z samotności - można kontaktować się z innymi użytkownikami.

Darmową aplikację znajdziecie pod tym adresem.Horyzont Historii

Nie jest to typowa aplikacja - taka którą możemy pobrać na telefon. Stanowisko z nią znajduje się bowiem w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie założymy gogle HTC Vive i przeniesiemy się do dawnej Warszawy. Średniowiecznej, nowożytnej lub tej z 1944 roku. Ale nie trzeba ograniczyć się do oglądania - twórcy przewidzieli też integrację ze środowiskiem.

Stanowiska z aplikacją są czynne codziennie od 10:00 do 20:00.Systweak Android Cleaner

A na koniec majówki przydałoby się odświeżyć i zoptymalizować działanie naszego telefonu. Na przykład poprzez lepsze gospodarowanie pamięcią. Aplikacja zawiera w sobie również moduł automatyczny który (całkowicie za nas) co jakiś czas poszuka zbędnych rzeczy zalegających nam w telefonie. I grzecznie zapyta czy się tego pozbyć.

Darmową aplikację znajdziecie pod tym adresem.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu