DAJ CYNK

Sony szykuje nas na premierę God of War Ragnarok. Oto Mity Midgardu

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Gry

Sony szykuje nas na premierę God of War Ragnarok. Oto Mity Midgardu

Za niecałe 3 miesiące zadebiutuje gra God of War: Ragnarok. PlayStation opublikowało film, który przygotowuje nas na tę nową przygodę. Poznajcie Mity Midgardu.

God of War: Ragnarok to w mojej ocenie jedna z najważniejszych premier tego roku. Jestem przekonany, że PlayStation i Santa Monica Studio dostarczą nam świetną grę, która w następnych miesiącach zdobędzie wiele nagród. A skoro premiera za niecałe 3 miesiące, to już teraz Sony zaczyna nas do niej szykować.

Mity Midgardu z God of War Ragnarok

W najnowszym filmie PlayStation przypomina nam, co działo się w poprzedniej odsłonie God of War. Tym właśnie są Mity Midgardu, szybkim przypomnieniem najważniejszych wydarzeń z pierwszej części nordyckich przygód Kratosa oraz jego syna Atreusa. 

Historię przypominają nam wspólnie aktorka Felicia Day, którą możecie znać między innymi z seriali Supernatural, The Rookie czy też Detektyw Monk oraz Mimir, czyli postać z God of War. Przy okazji dowiadujemy się, co działo się z głównymi bohaterami w ciągu kilku lat między pierwszą, a drugą częścią nordyckiej przygody. Mimir ujawnia też, że dalsza historia jest jeszcze ciekawsza i bardziej dramatyczna.

God of War Ragnarok zadebiutuje 9 listopada w wersji na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Zobacz: Nowe gry w PlayStation Plus Premium i Extra
Zobacz: Hideo Kojima za chwilę pokaże nową, tajemniczą grę

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: PlayStation

Źródło tekstu: PlayStation