DAJ CYNK

Google Play: za darmo aplikacje i gry o wartości 100 zł

Anna Rymsza

Aplikacje

Google Play – aplikacje za darmo

Przygotowaliśmy dla naszych czytelników letnie zestawienie płatnych aplikacji i gier na Androida, które przez ograniczony czas można pobrać ze sklepu Google Play i zainstalować zupełnie za darmo. Tym razem zaoszczędzić można 100 zł.

Total Media Player Pro

Total Media Player Pro to rozbudowany odtwarzacz wideo z kilkoma nietypowymi funkcjami. Odtwarzacz poradzi sobie z materiałami w wielu formatach, także przesyłanymi z serwera DLNA i z sieci BitTorrent. Do tego ma możliwość dodawania skrótów do ulubionych materiałów z sieci i z pamięci lokalnej, tworzenia playlist i budowania własnej biblioteki.

W aplikacji znalazł się także korektor dźwięku i możliwość powiększania oglądanego filmu na ekranie telefonu. Ciekawostką jest możliwość zapisywania kadru z filmu jako grafiki.

Normalna cena aplikacji to 12,99 zł. Za darmo można ją pobrać pod tym adresem do 15 sierpnia.

Crypto Helper

Crypto Helper to aplikacja szyfrująca tekst, którą możesz wykorzystać jako dodatkowa warstwa zabezpieczająca dla swoich e-maili, SMS-ów bądź komunikatorów. Jej działanie przypomina szyfry z jednorazowymi kluczami i szyfr Vigenère’a. Aplikacja nie zachowuje żadnych danych – wszystko zostaje usunięte po zakończeniu pracy.

Crypto Helper za darmo w Google Play

Crypto Helper może generować trudne do odgadnięcia klucze i przeprowadzić analizę statystyczną znaków używanych w tekście. Ma też możliwość kodowania znaków UTF-8, więc poradzi sobie z polskimi znakami diakrytycznymi.

Normalna cena aplikacji to 3,49 zł. Można ją pobrać za darmo z Google Play do 14 sierpnia.

Home Workouts Gym Pro (No ad)

Home Workouts Gym Pro

W aplikacji znajdują się treningi, które można wykonać w domu bez sprzętu. Home Workouts Gym Pro skupia się na rozbudowie mięśni, rzeźbie i ćwiczeniach siłowych, choć nie jest do nich ograniczona. 4-tygodniowy program ćwiczeń zawiera także rozgrzewki, ćwiczenia rozciągające i Hiit. Do tego dołączony został monitor wagi, przypomnienia o treningach i plan posiłków. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane przez profesjonalistów.

Normalna cena aplikacji to 7,99 zł. Można ją pobrać za darmo z Google Play.

Clothes Match (Paid)

Clothes Match to aplikacja do szybkiego sprawdzania, czy ubrania będą do siebie pasować. Wystarczy, że załadujesz z galerii zdjęcia górnej i dolnej części garderoby. Aplikacja pozwala sprawdzić różne kombinacje i szybko wybrać najlepszą.

Normalna cena aplikacji to 9,99 zł. Można ją pobrać za darmo z Google Play do 12 sierpnia.

Mystery of Fortune 2

Mystery of Fortune 2 to ósma część serii gier, które łączą elementy typowe dla RPG z grą strategiczną. Celem jest budowa i wyposażenie armii, która zbierze jak największe łupy podczas przechodzenia przez lochy. Gra składa się z 85 lochów, zebranych na 14 poziomach. Do wyboru jest 25 typów jednostek, które zmierzą się z niemal 40 typami przeciwników.

Normalna cena gry to 4,09 zł. Można ją pobrać za darmo z Google Play do 17 sierpnia.

Lecture Notes – Classroom Notes Made Simple

Lecture Notes w Google Play

Lecture Notes to aplikacja do robienia notatek podczas wykładów i spotkań. Łączy możliwość nagrywania dźwięku, zachowywania interesujących fragmentów wypowiedzi i robienia notatek odręcznych w jednej aplikacji. Ponadto aplikacja daje możliwość udostępniania notatek innym i wygodnego zarządzania nimi.

Normalna cena gry to 9,99 zł. Można ją pobrać za darmo z Google Play do 14 sierpnia.

WiFi Mouse HD

WiFi Mouse HD zamienia telefon w bezprzewodową myszkę, trackpad lub joystick, który możesz podłączyć do swojego komputera. Aplikacja działa z systemami Windows i macOS. WiFi Mouse HD pozwala nie tylko kierować kursorem, ale też korzystać z gestów, przewijania i przycisków multimedialnych.

Normalna cena aplikacji to 13,99 zł. Można ją pobrać za darmo z Google Play do 12 sierpnia.

Classic Sudoku PRO i Sudoku Ultimate

Te dwie aplikacje zostały opracowane przez tego samego wydawcę. Obie pozwalają zagrać w Sudoku, ale na różnych zasadach. Classic Sudoku to zestaw klasycznych plansz 9 x 9. Sudoku Ultimate zaś generuje bardziej zróżnicowane plansze i pozwala zmienić stopień trudności łamigłówki.

Normalna cena gry Classic Sudoku Pro to 9,99 zł, Sudoku Ultimate zaś 9,59 zł. Można je pobrać za darmo z Google Play (Sudoku Ultimate) do 16 sierpnia.

Timing Hero VIP: Retro Fighting Action RPG

Timing Hero to gra na pograniczu akcji i RPG. Do wyboru jest 26 bohaterów z unikalnymi umiejętności, artefakty zmieniające ich moce i różne tryby gry. Niedawno dołączone zostało Koloseum, w którym trzeba kierować drużyną trzech bohaterów, oraz Atak, w którym twoja drużyna musi zmierzyć się z legendarnymi bossami. Nie ma tu automatycznej walki – to ty decydujesz, kiedy atakować, a kiedy zrobić unik. Całość została ubrana w modną retro-grafikę.

Normalna cena gry Timing Hero to 15,99 zł. Można ją pobrać za darmo z Google Play do 16 sierpnia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: wł.

Źródło tekstu: wł.