DAJ CYNK

Bank Pekao zapłaci Ci nawet 2000 zł, a na tym nie koniec

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Bank Pekao zapłaci Ci nawet 2000 zł, a na tym nie koniec

Bank Pekao startuje z kolejną promocją, tym razem skierowaną do mikroprzedsiębiorców. Nowym klientom prowadzącym lub otwierającym jednoosobową działalność gospodarczą oferuje premię do 2 000 zł i 0 zł za konto oraz kartę przez 2 lata.

Polacy coraz częściej wybierają samozatrudnienie jako formę prowadzonej działalności i zarabiania pieniędzy. Z myślą o tej grupie klientów Bank Pekao wprowadził nową wiosennoletnią promocję „2000 zł premii dla firm i 0 zł za konto oraz kartę przez 2 lata". Oferta jest skierowana do nowych klientów prowadzących lub otwierających jednoosobową działalność gospodarczą na terenie Polski. Będzie można z niej skorzystać do końca lata, czyli do 31 sierpnia 2022 r.

Zobacz: Pekao i przeklęte konto. Nie trzeba podpisu, by dać się naciąć na opłatę

Co dokładnie można zyskać w promocji dla mikrofirm?

  • 200 zł – za pełną rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej w CEIDG z wykorzystaniem Profilu zaufanego w Pekao24/PeoPay i otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes,
  • do 600 zł – zwrot 3% od łącznej wartości miesięcznych transakcji bezgotówkowych kartą debetową Mastercard wydaną do konta lub aplikacją PeoPay na min. 500 zł,
  • 200 zł – dodatkowy bonus dla aktywnych (jednorazowo), jeżeli w każdym z 6 miesięcy po miesiącu, w którym otwarte zostało konto, klient wykona przelew do ZUS na kwotę min. 300 zł oraz zrobi przelewy (inne niż do ZUS) przez aplikację mobilną PeoPay, na łączną kwotę min. 1000 zł oraz zrealizuje transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł kartą debetową Mastercard do konta lub aplikacją PeoPay,
  • 400 zł – jeśli klient podpisze umowę o terminal płatniczy i przyjmie w nim, przez 6 kolejnych miesięcy (liczonych po miesiącu od otwarcia rachunku), płatności na kwotę min. 1000 zł miesięcznie,
  • 600 zł – za zawarcie pierwszej umowy o kredyt lub pożyczkę z gwarancją lub o leasing z Pekao Leasing lub faktoring z Pekao Faktoring (jednorazowo).

Aby zostać uczestnikiem wiosennoletniej promocji dla mikroprzedsiębiorców, należy w czasie jej trwania otworzyć rachunek bieżący Konto Przekorzystne Biznes w złotych z dostępem do bankowości elektronicznej oraz z kartą debetową Mastercard do tego rachunku oraz wykonać w każdym miesiącu przelew do ZUS na kwotę min. 300 zł. 

Aby otrzymać zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta firmowego i wydanej do niego karty debetowej Mastercard za okres 24 kolejnych miesięcy, należy podpisać umowę o rachunek bieżący Konto Przekorzystne Biznes w złotych w okresie trwania promocji.

Założenie Konta Przekorzystnego Biznes przez obecnych klientów Banku Pekao można przeprowadzić w bankowości internetowej Pekao24 i PeoPay, wypełniając dane rejestracyjne firmy i rodzaj działalności. Bank wypełni pozostałą część wniosku np. numer dowodu osobistego za klienta. Wniosek może zostać podpisany również przy pomocy profilu zaufanego. 

Dla użytkowników niebędących klientami Banku Pekao, którzy mają swoją firmę i zdecydują się na założenie Konta Przekorzystnego Biznes, również przygotowano ułatwienia. Wystarczy wypełnić wniosek online wraz z NIP, a podstawowe informacje kontaktowe i dane o firmie zostaną uzupełnione automatycznie danymi z CEIDG. Po wybraniu sposobu weryfikacji tożsamości wystarczy wybrać z oferty potrzebne produkty i wysłać wniosek. 

Zobacz: Bank Pekao wprowadza kartę kredytową z kolorem w abonamencie
Zobacz: Bank Pekao daje 200 zł. Musisz tylko skorzystać z telefonu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Bank Pekao