DAJ CYNK

mBank z genialną nowością. Nie dziwne, gdy inni zaczną kopiować

Damian Jaroszewski (NeR1o)

Prawo, finanse, statystyki

Zaktualizuj aplikację mBanku. Ukryjesz swoje tajemnice

mBank wprowadza nowość do swojej aplikacji mobilnej. Od dzisiaj mogą z niej korzystać już wszyscy klienci banku.

Od dzisiaj (26 lutego) klienci mBanku mogą korzystać z nowej wersji aplikacji mobilnej. Ta nie wprowadza wielkiej rewolucji, więc nie ma powodów do obaw. Natomiast pojawiła się w niej nowa funkcja, która powinna się spodobać wszystkim klientom banku — informuje serwis Cashless.pl.

Nowa funkcja w aplikacji mBank

Chyba wszystki banki oferują w swoich aplikacjach mobilnych funkcję podglądu salda bez konieczności logowania. To bardzo przydatne, bo pozwala kontrolować stan konta bez wymogu wpisywania hasła czy nawet logowania biometrycznego, czyli odciskiem palca. Tymczasem mBank poszedł o krok dalej, co wiąże się z wprowadzeniem nowej funkcji w aplikacji.

Klienci mBanku od dzisiaj mogą ukryć stan konta, kwoty transakcji, wartość lokat czy też inwestycji. Co więcej, takie informacje mogą być schowane nie tylko przed zalogowaniem się do aplikacji, ale również po zalogowaniu. O taką możliwość podobno prosili sami klienci i mBank postanowił im to umożliwić. Z informacji banku wynika też, że zbliżone funkcje mają się pojawić u konkurencji.

Aby ukryć wszystkie kwoty, wystarczy kliknąć ikonę oka, która znajduje się prawym górnym logu aplikacji (jest ona dostępna po zalogowaniu). Ustawienie jest zapamiętywane, więc jeśli wylogujemy się w trybie ukrytych informacji, to po ponownym zalogowaniu również nie będą one widoczne. 

Zobacz: Trik z ładowarką. Niby oczywiste, a można komuś ogłupić telefon

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock

Źródło tekstu: Cashless, oprac. własne