DAJ CYNK

PKO BP ma nowe wzory kart. Jedna grupa będzie zachwycona

Patryk Łobaza (BlackPrism)

Płatności bezgotówkowe

PKO BP ma nowe wzory kart. Jedna grupa będzie zachwycona

PKO BP zaktualizował swoją ofertę skierowaną do kibiców polskiej Ekstraklasy. Teraz będą mogli wybrać wzory kart spośród grafik benjaminków.

Od wielu lat banki umożliwiają klientom personalizację karty płatniczej, dzięki czemu mogą oni jeszcze lepiej wyrazić siebie. O ile nie jest to nic, co mogłoby łamać regulamin, najprawdopodobniej będziemy mogli mieć wybraną grafikę na karcie. Oczywiście, oprócz własnych zdjęć, banki oferują szeroką ofertę własnych propozycji. W PKO Bank Polski znajdziemy grafiki reprezentujące kluby z Ekstraklasy.

PKO BP przedstawia karty płatnicze z grafikami klubów

Wielu kibiców lubi manifestować swoją miłość do barw klubowych. Często, szczególnie w miastach, można spotkać osoby w kolorowych szalikach, nie tylko w dni meczowe. Niektórzy afiszują się koszulkami ulubionych piłkarzy lub dresami z godłem klubu. To właśnie do kibiców jest skierowana nowa oferta PKO BP.

PKO Bank Polski jest oficjalnym sponsorem najwyższych ligowych zmagań polskiej piłki nożnej. W ich ofercie już od jakiegoś czasu znajdują się wzory kart płatniczych, nawiązujące do wizerunków klubów grających w Ekstraklasie. Nie jest to nowość, lecz tym razem baza grafik została zaktualizowana o Widzew Łódź, Koronę Kielce i Miedź Legnicę, czyli drużyny które awansowały do najwyższej klasy rozgrywek piłkarskich w Polsce.

Co więcej, grafiki kilku klubów zostały zmienione. Mowa tu chociażby o tej z Lechem Poznań, co ma związek z tym, że w zeszłym sezonie drużyna z Wielkopolski zdobyła mistrzostwo kraju. Inne grafiki otrzymały również Śląsk Wrocław, Górnik Zabrze i Piast Gliwice.

Jednocześnie PKO BP wprowadził nowy program partnerski dla klubów piłkarskich. Zgodnie z jego zasadami kibice poszczególnych zespołów mogą zakładać konta osobiste przez strony klubowe. Po podpisaniu umowy otrzymają kupon do Sklepu kibica. Natomiast klub otrzyma prowizję. Produkty objęte promocją to: PKO Konto za Zero, PKO Konto dla Młodych i PKO Konto bez Granic. Promocja trwa od 2 listopada do 31 grudnia 2022 roku.

Zobacz: Strach się nie bać! Najlepsze gry wideo na Halloween 2022
Zobacz: Twisto zapowiada zmiany. Będzie drożej
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Własne

Źródło tekstu: Materiały prasowe oprac. własne