DAJ CYNK

Cinkciarz.pl jak Revolut. Udostępnia prawdziwą kartę wielowalutową z aplikacją mobilną

Mieszko Zagańczyk

Płatności bezgotówkowe

Cinkciarz.pl jak Revolut. Udostępnia prawdziwą kartę wielowalutową z aplikacją mobilną

Cinkciarz.pl ogłosił właśnie udostępnienie wielowalutowych kart płatniczych wraz z dedykowaną aplikacją mobilną. W promocji na start opłata za wydanie karty wynosi 0 zł. Oprócz tradycyjnego plastiku dostępna jest też wersja wirtualna.

Wielowalutowa karta płatnicza bez zobowiązań i nieoczekiwanych kosztów – tak Cinkciarz.pl zachęca do zamówienia nowości w swojej ofercie. Karta ma służyć klientom nie tylko podczas zagranicznych podróży czy zakupów w sklepach internetowych, ale przede wszystkim na co dzień, do płatności w polskich złotych. 

Zobacz: Cinkciarz udostępnia mobilną autoryzację

Karta bez opłat i ukrytych kruczków

Jak zachwala Cinkciarz.pl, jego karta jest darmową i wygodną alternatywą dla debetówek oferowanych przez banki. Klienci otrzymują produkt bez stałych opłat. Darmowe są: płatności we wszystkich walutach, 20 rachunków walutowych, doładowanie karty i przelew środków do portfela walutowego, wypłaty z bankomatów na całym świecie, a na start również wydanie fizycznej karty.

Kartą można płacić w ponad 160 walutach wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa. Klienci mają dostęp do darmowych rachunków w złotych i 19 innych walutach, dzięki czemu unikają kosztów za przewalutowanie. Banki zazwyczaj oferują możliwość podpięcia maksymalnie 3-4 rachunków walutowych do jednej karty i pobierają opłaty miesięczne za jej posiadanie. 

Zobacz: Cinkciarz pozwala płacić BLIKIEM w kolejnych aplikacjach

Cinkciarz.pl proponuje klientom model zarządzania pieniędzmi na karcie bazujący na dwóch saldach. Jedno saldo to środki w portfelu walutowym, gdzie można również wymienić walutę. Drugie służy do płatności kartą. By z niej skorzystać, wystarczy przesunąć dowolną kwotę z portfela na kartę. Doładowania są natychmiastowe. TNa karcie można przechowywać środki na bieżące wydatki, resztę pozostawiając w portfelu, gdzie będą one bezpieczne w razie kradzieży karty.

Zobacz: Chcesz zarabiać na złocie lub srebrze? Odpal aplikację Revolut

Cinkciarz.pl udostępnia dwa warianty karty: fizyczną i wirtualną. Tradycyjny plastik można zamówić z dostawą do domu. Z okazji premiery karta wydawana jest za darmo. Służy do płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie oraz wypłat z bankomatów na całym świecie. 

W ofercie jest również wersja wirtualna do płatności online. Można z niej korzystać natychmiast po zamówieniu, a fakt, że nie da się jej zgubić, zapewnia jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa. Cinkciarz.pl zapowiedział, że w pierwszym kwartale 2021 planuje umożliwić podpięcie karty do Google Pay i Apple Pay, dzięki czemu klienci zapłacą w sklepach stacjonarnych również za pomocą telefonu lub smartwatcha.

Fintech udostępnił także narzędzie do obsługi karty – aplikację mobilną na Androida i iOS. Poza zamówieniem karty czy doładowaniem salda umożliwia ona zmianę limitów i PIN-u, a także blokadę karty. W razie potrzeby można również zdecydować o wyłączeniu możliwości wypłat gotówki lub płatności zbliżeniowych, zagranicznych czy internetowych.

Zobacz: Revolut ułatwia zarządzanie subskrypcjami. Netflix, iTunes, Spotify i inne – wszystko w jednej aplikacji
Zobacz: Revolut Junior ma nową funkcję: Cele, które mają zachęcić dzieci do oszczędzania

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Cinkciarz.pl