DAJ CYNK

BLIKIEM opłacisz przejazd hulajnogą Dott

Marian Szutiak

Płatności bezgotówkowe

BLIK opłata za przejazd hulajnoga Dott

Dott to operator hulajnóg elektrycznych na minuty, oferujący w Polsce swoje usługi w Poznaniu, Trójmieście i Warszawie. Od 23 maja 2022 roku za przejazd tymi pojazdami można zapłacić BLIKIEM.

Polacy chętnie korzystają z płatności BLIK, wybierając go spośród wielu rozwiązań tego typu. Teraz ten sposób płacenia dostępny jest również w aplikacji Dott. Co więcej, jeśli użytkownik wpłaci 10 zł, to na jego konto trafi 10,50 zł. Pozwoli to na 15 minut jazdy.

Partnerstwo z BLIKIEM to ważny krok dla Dott na polskim rynku. Od zawsze głównym czynnikiem wyboru partnerów jest lokalność ich działalności, a wszystkie decyzje są motywowane wymaganiami miejscowych społeczności. Nie mogło więc zabraknąć BLIKA w naszym koszyku płatności – rozwiązania uwielbianego przez Polaków.

– skomentował Borys Pawliczak, dyrektor generalny Dott w Polsce i Skandynawii

BLIK to ulubiona metoda płatności wśród młodych użytkowników w Polsce. Jesteśmy pewni, że udostępnienie BLIKA w aplikacji Dott zachęci jeszcze więcej osób do korzystania z elektrycznych hulajnóg i tym samym wesprze kształtowanie naszych proekologicznych nawyków. Cieszymy się, że podejmujemy współpracę z firmą, która podziela nasze wartości.

– powiedziała Magdalena Kubisa, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Polskim Standardzie Płatności

Dott ma flotę złożoną z 40 tysięcy e-hulajnóg oraz 10 rysięcy e-rowerów w całej Europie. W Polsce z oferowanej przez tę firmę mikromobilności można skorzystać w Poznaniu, Trójmieście oraz Warszawie.

Zobacz: BLIK zalicza udany początek roku. Duże wzrosty w 1Q2022
Zobacz: BLIK idzie jak burza. Szykują się duże nowości

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: WDnet Creation / Shutterstock.com

Źródło tekstu: Polski Standard Płatności