DAJ CYNK

Tronsmart Apollo Bold - słuchawki bezprzewodowe bliskie ideału

Henryk Tur

Testy sprzętu

Tronsmart Apollo Bold to słuchawki TWS, które są moim największym zaskoczeniem tego lata. Kosztują około 400 złotych, a zapewniają solidny dźwięk przestrzenny, odczuwalną redukcję szumów, ponad 30 godzin pracy i obsługę kodeka aptX. Konkurencja życzy sobie za taki zestaw funkcji znacznie więcej, o ile w ogóle oferuje aż tyle.

Specyfikacja niczego sobie, a opakowanie zaskakuje

Co robimy, gdy chcemy przekonać się, czy słuchawki są dobre? Zaczynamy od sprawdzenia ich specyfikacji. Zacznę więc od tego, a potem przejdę do ich wykorzystania praktycznego.

Specyfikacja Tronsmart Apollo Bold:

 • Rodzaj: dokanałowe
 • Masa: 7 gramów (pojedyncza słuchawka), 54 gramów (etui)
 • Wymiary: 16,86 × 23, 13 × 23,96 mm (słuchawka), 29,45 × 19,03 mm (etui)
 • Pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz
 • Bluetooth: 5.0, wsparcie dla HFP/HSP/AVRCP/A2DP, zasięg do 15 metrów
 • Zastosowane technologie: Qualcomm aptX™, Qualcomm Active Noise Cancelling (ANC), Qualcomm TrueWireless Stereo Plus, Qualcomm cVc
 • Procesor: Qualcomm QCC5124 (wspiera aptX, AAC, SBC)
 • Pojemność akumulatora: słuchawka 85 mAh, etui 500 mAh
 • Czas pracy na jednym ładowaniu: do 7 godzin z ANC, do 10 godzin bez ANC, etui – 30 godzin
 • Czas pełnego ładowania: 2,5 h (słuchawka oraz etui)
 • Przetworniki: 10 m
 • Wodoodporność: IP45

Niestety, słuchawki nie są dostępne w polskich sklepach stacjonarnych, ale jest prosty sposób na ich zakup. Globalna cena ustalona przez producenta to 94,99 USD. Można je nabyć w serwisie Geekbuying, a my dla naszych Czytelników mamy niespodziankę - jeśli skorzystasz z tego linku i użyjesz przy zakupie kodu TSBOLD03, zapłacisz 10 dolarów (ok. 40 zł) mniej, czyli słuchawki będą kosztować Cię tylko 84,99 USD!

Często o to pytacie, więc od razu informujemy - kod to bonus dla Was, nie mamy prowizji ze sprzedaży, a recenzja jest w pełni niezależna - red. naczelny.

Opakowanie jak szkatułka ze skarbami

Słuchawki bezprzewodowe Apollo Bold otrzymujemy w solidnym, większym pudełeczku, na którego jednym z boków można obejrzeć rozłożoną na części słuchawkę - podobna grafika jest we wnętrzu. Pudełeczko wykonano z bardzo mocnej tektury, a po rozłożeniu widzimy elegancko umieszczone w wyprasce słuchawki oraz etui.Po zdjęciu folii zabezpieczającej możemy wyjąć elementy i podnieść wypraskę, pod którą, w kolejnej wyprasce, skrywają się instrukcja wraz z kartą gwarancyjną, kabelek zasilania (miniUSB – USB) i dwie pary nakładek.

Ale i na tym nie koniec, ponieważ również drugą wypraskę można wyjąć, aby dostać się do ostatniego z elementów zestawu, czyli woreczka do transportu etui.

Samo opakowanie i „ukryte” pod wypraskami elementy wyglądają bardzo elegancko, a wyjmowanie ich z pudełka przypomina otwieranie szkatułki ze skarbami – i jest bardzo przyjemne.

Podsumowując, cały zestaw prezentuje się następująco: opakowanie + słuchawki z parą nakładek M + etui + kabelek zasilania + instrukcja + skrócona instrukcja + karta gwarancyjna + para nakładek S + para nakładek L + woreczek. Zaznaczę jeszcze, że wśród języków instrukcji nie ma polskiego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News