DAJ CYNK

Śniadanie z Google GEO - "Innowacje w branży telekomunikacji"

Dodane przez: Artykuł sponsorowany.

Kategoria: Patronujemy

Interakcje: 13615

Artykuł sponsorowany. 26 maja 2015 odbędzie się kolejne spotkanie z serii "Śniadanie z Google GEO", którego tematem przewodnim jest "Innowacja w branży telekomunikacyjnej".

26 maja 2015 odbędzie się kolejne spotkanie z serii "Śniadanie z Google GEO", którego tematem przewodnim jest "Innowacja w branży telekomunikacyjnej".

Śniadanie z Google GEO jest luźnym spotkaniem mającym na celu przybliżenie światowych trendów w zakresie wykorzystania rozwiązań mobilnych, geolokalizacji, analizy "big data" oraz zastosowania rozwiązań w chmurze. Tym razem spotkanie jest skierowane do przedstawicieli branży telekomunikacji. Organizatorzy zapraszają osoby zainteresowane odpowiedzią na poniższe pytania:

  • Jak wesprzeć komunikacje z klientami dzięki nowym technologiom?
  • Jak poprawić doświadczenie użytkownika strony dzięki Mapom Google?
  • Jak szybko i dynamicznie generować mapy z informacją o sieci i jej dostępności?
  • Gdzie są moi obecni i przyszli klienci? Jak dotrzeć do nowych klientów dzięki rozwiązaniom w chmurze?
  • Jak wizualizacja i zarządzanie danych z różnych źródeł przyczyni się do zwiększenia sprzedaży?

Spotkanie jest zorganizowane przez Globemę we współpracy z Google Polska. Udział w śniadaniu jest bezpłatny jednak warunkiem obowiązkowym jest wcześniejsza rejestracja: link Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na stronie: googlegeo.globema.pl

Globema jest Google for Work Premier Partner w Polsce oraz w Europie Środkowo i Wschodniej. Współpracę z Google Globema rozpoczęła w 2012 roku i od tego czasu firma prowadzi aktywną działalność w zakresie dostarczania innowacyjnych rozwiązań opartych na produktach Google GEO.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu