DAJ CYNK

Witek nadaje #9: z Michałem Paschalisem-Jakubowiczem o Orange Smart Plan Open

02.07.2015

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6912

Ważne 8

2

Do naszej redakcji na rowerze przyjechał Michał Paschalis-Jakubowicz, dyrektor zarządzający ds. marketingu rynku masowego. Okazja do zadania kilku pytań przed kamerą została wykorzystana.

Do naszej redakcji na rowerze przyjechał Michał Paschalis-Jakubowicz, dyrektor zarządzający ds. marketingu rynku masowego. Okazja do zadania kilku pytań przed kamerą została wykorzystana.

Zobacz: Orange wprowadza Smart Plan Open.
Zobacz: Orange: Nowa Neostrada.

Redaktor Tomaszewski jak zwykle popisał się niekompetencją... ;-) Sami zobaczcie gdzie nawalił. Do tego jeszcze zdjął marynarkę - no ale tu został zmuszony, bo po drugiej stronie była koszulka z logo nju, więc nawiązała się swoista walka marek.


Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
34. ~
0

2015-07-07 07:31:50

&29 Dlatego żadnych usług od nich. Może się szybciej stąd wyniosą, bo traktują nas jak tubylczą kolonię.

Odpowiedz

33. ~
-1

2015-07-04 22:52:38

Fatalny dźwięk.

Odpowiedz

32. kferro
-1

2015-07-03 20:14:20

Tak cały czas myślę o tym zasięgu VDSL. Jak oni w ORANGE to wyliczyli? Bo mnie nijak to do rzeczywistości nie pasuje. I jeszcze te widełki, odcinajce od usługi gdy prędkość spadnie 1kb poniżej progu.

Odpowiedz

31. ~Zet
0

2015-07-03 13:24:42

Tak samo BE w biznesie

Odpowiedz

30. orson_dzi
2

2015-07-03 13:18:15

@28 Większość osób w ogóle nie wie, że każdy Free Net działa w CDMA. Karty są dualne, wystarczy ją wsadzić w modem/router CDMA i działa.

Odpowiedz

29. ~Realo
1

2015-07-03 10:20:45

Orange się miota ,a góra nie wie w którym kierunku iść, na pewno idą w kierunku totalnej optymalizacji i cięcia kosztów.I tu brak im realnego podejścia, na dole praktycznie nie ma kto już robić, jest bardzo duże ciśnienie i są przekraczane normy etyczne w tym prawo pracy. Oczywiście w systemach ewidencja ma być zgodna z prawem a fizycznie jest to już obóz pracy. Wystarczy sprawdzić logowania pracowników do systemów i czas wysyłania emali w OTK i TIT - pracowników którzy powinni pracować tylko osiem godzin a za nadgodziny nie mają płacone. Natomiast wracając do usług, to niestety tam gdzie jest konkurencja i buduje swoje sieci, oferta internetowa Orange jest słaba, konkurencja buduje szybciej i taniej. Wybawieniem dla Orange będzie LTE, pod warunkiem, że uszyją dobrą ofertę, a sieci miedziane już sprzedają tj. kable w ramach programu Reduktor i jest plan sprzedaży budynków, jak na województwa zostanie im jeden dwa budynki to będzie wszystko. Czyli dalej Francuzi drenują kasę z Polski

Odpowiedz

28. ~xxxx
0

2015-07-03 09:27:00

ci ktorzy maja cdma nadal beda miec mozliwosc korzystania z niej. to samo sie tyczy tych u ktorych tyllko cdma dziala w miare normalnie

Odpowiedz

27. ~
0

2015-07-03 00:19:22

Bardzo fajny film Witek. Podobało mi się. Szkolna ocena 4+ ode mnie. Widzę że teraz poszło to naprawdę dobrze..... brakowało mi tylko jednego pytanie, ja bym zapytał nt. co szanowne Orange Polska zamierza zrobić z CDMA 450, jakie mają plany, wizje, perspektywy.. czy będą zamykać tę technologię? I tyle. Pozdrawiam Witek ;)

Odpowiedz

26. ~ola
0

2015-07-02 23:09:47

LTE jest w NJU z rachunkiem (karty SIM Orange MNP z funkcją NFC migracje z Plus do oferty Orange One i dalej do NJU), jest również w starterach Orange OnLine na Kartę oznaczonych logo LTE - zwykły starter głosowy, mimo zmiany taryfy nie zaloguję się 4g...

Odpowiedz

25. ~Krzysiek87
-1

2015-07-02 22:58:23

Szkoda ,że nie padło pytanie o utrzymanie łącza,Jeżeli chodzi ofertę,to Plus odpowiedział dzisiaj na promocje Smart Plan Open wprowadzając no limit po kraju+120min do wykorzystania z Polski do UE wymienne na sms/mms i rozmowy w Roamingu oraz 5GB neta w cenie 24,99zł

Odpowiedz

24. manyaky
1

2015-07-02 19:53:10

czy ten dźwięk zbiera telefon komórkowy? bo ciężko inną znaleźć przyczynę tak irytującej kompresji

Odpowiedz

23. ~RazorX
1

2015-07-02 18:58:40

Sam poczatek: wypowiedz o zalozeniu koszulki, ze byles zmuszony, byla troche sztywna jak dla mnie. Lepiej nie nawiazywac do wygladu, a dac krotka zajawke o co zapytalrs i dlaczego warto dotrwac do konca odcinka. Ogolnie: dzwiek i obraz troche sie rozjezdzal. Czy myslales, aby robic wywiad w scenerii typu pod nadajnikiem GSM, z mikrofonem w reku z logo Telepolis)? Albo w centrum nadzorowania sieci, gdzie ktos z firmy gsm opowie , co musza nadzorowac i co jest ciekawego w ich pracy?

Odpowiedz

22. ~pabloki
0

2015-07-02 18:56:58

Pan Paschalis tak łyka powietrze jakby ogladał jamniczka , dacie radę do końca?Witek fajnie wyskoczył z ta telewizja netii, podobało mi sie.

Odpowiedz

21. ~
0

2015-07-02 18:19:53

7, ten fanpack, to jakiś zestaw z wentylatorem?

Odpowiedz

2015-07-02 18:03:01

potwierdzam PrePaid w Orange i nju działa LTE, trzeba mieć odpowiednią kartę sim i uruchomioną usługę LTE.

Odpowiedz