DAJ CYNK

Tańsze usługi TP

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 597

Telekomunikacja Polska wprowadza promocyjną cenę przyłączenia linii telefonicznej za 10 zł z VAT. Cena podłączenia drugiej i kolejnych linii telefonicznych to tylko 1,22 zł z VAT.

Telekomunikacja Polska wprowadza promocyjną cenę przyłączenia linii telefonicznej za 10 zł z VAT. Cena podłączenia drugiej i kolejnych linii telefonicznych to tylko 1,22 zł z VAT. Promocyjne ceny obowiązują do końca roku. Korzystając z promocyjnej oferty TP Klienci, którzy w okresie od 1 lipca do 31 grudnia 2004 r. podpiszą umowę na nową linię telefoniczną, mogą również skorzystać z promocyjnej ceny na usługę neostrada tp za 1 zł.

Po podpisaniu umowy na linię telefoniczną (w okresie trwania promocji) Klient otrzymuje kupon uprawniający go do skorzystania z promocji neostrady tp. Kupon będzie ważny przez 3 miesiące od daty wydania.

Klienci, którzy za okazaniem kuponu zamówią neostradę tp w opcji 320 lub 640, w okresie promocyjnym, który trwa od momentu rejestracji usługi do ostatniego dnia następnego miesiąca, zapłacą 1 zł za korzystanie z usługi oraz jej aktywację.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: TP SA

Przewiń w dół do następnego wpisu