DAJ CYNK

Prima Aprilis ;-)

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 8152

Dwie wiadomości opublikowane na TELEPOLIS.PL 1. kwietnia były nieprawdziwe. W tym roku nie było żartów z gadżetów, a tylko z rynkowych wydarzeń.

Dwie wiadomości opublikowane na TELEPOLIS.PL 1. kwietnia były nieprawdziwe. W tym roku nie było żartów z gadżetów, a tylko z rynkowych wydarzeń.

Pierwszą była informacja o tym, że UKE podjął już decyzję o unieważnieniu ostatniego przetargu na 1800 MHz. Ten fakt jest nieprawdziwy, jednak jego uzasadnienie już nie. Ogłoszenie przetargu rzeczywiscie podpisała wiceprezes UKE, choć wydaje się, że nie miała do tego pełnomocnictwa.

Drugą była informacja o tym, że Waldemar Pawlak zostanie prezesem Centertela. Na razie w szerokim biznesie z PSL-owców sprawdzał się tylko Stanisław Dobrzański. ;-)

Zachęcamy też do zapoznania się z wynikami ankiety, w której przez 3 godziny pytaliśmy Was, które wiadomości uznajecie za primaaprilisowy żart. Są co najmniej ciekawe. ;-)

Wszystkie pozostałe wiadomości, które opublikowaliśmy 1. kwietnia, są prawdziwe i wiarygodne. Tytuły dwóch wspomnianych stosownie zmieniliśmy, aby nie wprowadzać późniejszych czytelników w błąd.

W zeszłym roku pisaliśmy o o tym, że UOKiK wszczął postępowanie ws. abonamentów "no limit", holograficznym wyświetlaczu z Politechniki Gorzowskiej oraz o tym, że Polkomtel postawi na prestiż.

Możecie także zobaczyć, jak próbowaliśmy "wkręcać" w 2012 roku, 2011 roku, 2010 roku, 2009 roku, 2008 roku, 2007 roku i 2006 roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu