DAJ CYNK

Nie działa strona internetowa KLUCZ Mobile. Operator zapowiada 'zmianę platformy'

Sebastian Górski

Wydarzenia

Otrzymujemy sygnały o braku dostępności oficjalnej strony internetowej wirtualnego operatora komórkowego KLUCZ Mobile. I faktycznie na dotychczasowej witrynie widnieje jedynie lakoniczny komunikat.

Po wejściu na oficjalną stronę internetową KLUCZ Mobile pierwszym zwiastunem zmian jest brak obsługi protokołu HTTPS. Poza tym znajdziemy tam wyłącznie komunikat o następującej treści:

Szanowni Klienci! W związku ze zmianą platformy, nasza strona www jest chwilowo niedostępna. Wszelkie informacje znajdą Państwo na naszym Facebook. Przepraszamy za utrudnienia!

Wysłaliśmy już zapytanie do KLUCZ Mobile z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji, jednak natrafiliśmy w sieci na niepokojące informacje o zaległych płatnościach KLUCZ Mobile wobec firmy T4B świadczącej usługi dla operatora. Próbujemy skontaktować się z przedstawicielami firmy i potwierdzić aktualną sytuację. Artykuł będzie sukcesywnie uzupełniany.

Istniejący od 2013 roku KLUCZ Mobile to wirtualny operator prepaid bazujący na infrastrukturze Polkomtela. Jego oferta koncentruje się na tanich połączeniach za granicę. 

Zobacz: Klucz Mobile: korzystne zmiany dla klientów w nowym cenniku

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: KLUCZ Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu