DAJ CYNK

Konkurs: Smartwatche za błędy

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5627

Konstruktywna krytyka jeszcze nikogo nie zabiła, a w przypadku TELEPOLIS.PL oznacza szansę na nagrodę. Rozdajemy 7 smartwatchy.

Do wygrania są smartwatche Sony SmartWatch2, w liczbie 7 sztuk. Trafią one do osób o bystrym oku, które zgłoszą najwięcej błędów zauważonych na nowym TELEPOLIS.PL, które powinno poprawić nasze IT. Liczymy na Waszą pomoc i chcemy ją Wam wynagrodzić.

Konkurs podzielony jest na 3 etapy, zgodne z planowanymi pracami w serwisie:

  1. Strona główna i strony treści (3 zegarki) – na zgłoszenia czekamy do 23 września włącznie,
  2. Forum (2 zegarki),
  3. Katalog telefonów (2 zegarki).

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie pod adresem e-mail uwagi@telepolis.com.pl – nasi testerzy sprawdzą zgłoszenia i każde potwierdzone wypunktują. Możecie przesłać zarówno pojedynczy e-mail z listą elementów do poprawienia, jak i kilka zgłoszeń, byle z tych samych adresów e-mail.

Dzięki Wam wypucujemy TELEPOLIS.PL na błysk – zapraszamy do zabawy:-)

Koniec pierwszego etapu

Serdecznie dziękujemy za liczną korespondencję, zawierającą zarówno znalezione błędy informatyczne, jak i cenne uwagi dla redakcji. Swoich sił spróbowało blisko 50 osób, a najskuteczniejsi poszukiwacze bugów zostali już poproszeni e-mailowo o podanie danych do wysyłki zegarków. Mamy nadzieję, że nie zawiedziecie nas i przy kolejnych 2 edycjach konkursu - dodatkowe 4 zegarki wciąż czekają :)

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu