DAJ CYNK

Koniec programu Windows 10 Mobile Insider

27.01.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 4447

Ważne 2

5

Kolejna zła wiadomość dla użytkowników Windowsa 10 Mobile. Uczestnicy programu Windows Insider na mobilnej platformie Microsoftu nie uświadczą już żadnej nowości.



Kolejna zła wiadomość dla użytkowników Windowsa 10 Mobile. Uczestnicy programu Windows Insider na mobilnej platformie Microsoftu nie uświadczą już żadnej nowości.

Wczoraj Microsoft ogłosił, że nie będzie już więcej buildów w programie Windows 10 Mobile Insider. Wcześniej Microsoft zapowiadał, że uczestnicy mobilnej wersji Windows Insidera nie mają się czego obawiać, lecz teraz Jason Howard (pracujący w zespole odpowiedzialnym za Insidera) wprost powiedział, że "plany się zmieniają".

Aplikacje UWP będą otrzymywały (jeszcze) aktualizacje. Microsoft nie przestanie również pracować nad poprawkami bezpieczeństwa, ale to już niestety wszystko na co użytkownicy Windowsa 10 Mobile mogą liczyć ze strony giganta z Redmond.

Źródło tekstu: windowscentral, wł

Komentarze
Zaloguj się
23. ~Marcin.503
0

2018-01-29 02:18:34

@17. Coś o tym wiem kupiłem w ub.roku na wyprzedaży bliźniaczy model L730 była z wystawy z aktualizowana do W10, nie dało się używać tego tel, dałem go osobie starszej ktora nie potrzebuje smart-funkcji, moja 735 działa dobrze i też będę jej używał, aż się skończy.

Odpowiedz

0

2018-01-29 00:45:04

Ah. Sory. Chyba Ericsson miał urządzenia z telefonem. Chyba gdzieś to na strychu jeszcze leży.

Odpowiedz

0

2018-01-29 00:44:02

A pamięta ktoś Windows Mobile? Jak trochę latek mam i pamiętam jak to cudo wyszło koniec lat 90. Albo na początku 2000? Cyba bardziej tak. Miało rysik itd. ale nie miało modułu telefonu. Ale dało się na tym wszystko zrobić. Ciekawe czemu to się nie rozwinęło?

Odpowiedz

17. ~jack be
0

2018-01-28 23:02:43

@16. Ja miałem 10tke ok rok temu i wróciłem do 8.1Edge wywalał co jakiś czas,gdzieniegdzie lagi,zdjęcia (mam ich sporo) bez przerwy się ładowały jeśli tylko przesuwałem góra/dół i parę rzeczy jeszcze by się znalazło z tamtego czasu.Z fb itp na szczęście nie korzystam.A,bateria zdecydowanie szybciej padała niż na 8.1Dla samej szaty graficznej nie chciałbym się przenosić.Swego czasu myślałem nawet nad zmianą telefonu.Minie niebawem 3 lata odkąd przeszedłem na Androida i kupiłem w sklepie swoją pierwszą Lumie i chyba zostanę z nią do końca.A wszystko przez Samsunga Ativ S,który wczesniej chwilowo był w moim posiadaniu-ciekawa lektura.

Odpowiedz

16. ~Marcin.503
0

2018-01-28 21:18:57

@14. Przeszedłem na w10 gdzieś lipiec/sierpień 2017, ogólnie wszystko fajnie działa, tylko z aplikacja fb ma problem długo otwiera, i raz na czas podczas przeglądania fb wywali do ekranu startowego. Skypa nie używam odn.@15.

Odpowiedz

15. ~Ja
0

2018-01-28 20:59:49

Ja jestem prawie od początku- Lumia 535 Dual. Różnicę widzę taką że są aplikacje które tylko na WM10 działają- ale nie ma ich zbyt dużo. Problemem jest Skype- tamten poprzedni niedawno podmienili na taki co był wcześniej jako wersja przeglądowa i teraz musiałem toto wywalić bo jest lipny! Starego nie umiem ponownie zainstalować.

Odpowiedz

14. ~jack be
0

2018-01-28 19:49:56

@Marcin.503Jak długo już jesteś na 10 w tym modelu?Lepiej technicznie niż na 8.1?O wygląd nie pytam

Odpowiedz

13. ~
0

2018-01-28 14:12:50

8@ ale przynajmniej można w BlackBerry 10 instalować apki z androida a w WP już nie

Odpowiedz

12. ~Marcin.503
0

2018-01-28 13:11:47

Korzystam z W10M, na Lumia 735, i mam nadzieje że będzie działać jak najdłużej.

Odpowiedz

11. ~Do 5
0

2018-01-28 09:37:35

Zmuszony? Kasjer w Biedronce przystawił ci pistolet do głowy i kazał go kupić?

Odpowiedz

10. kvasir
0

2018-01-28 08:29:29

Nic nowego w Microsofcie. System stabilny gorzej z aplikacjami nie zawsze stabilne. Idealny na słabsze telefony. Z powodu aplikacji pewnie nie długo będę musiał przenieść się na jakiś z Android a nie ma za dużo tańszych z HD Voice działającym odpowiednio

Odpowiedz

9. ~jack be
0

2018-01-28 08:02:26

Ja mam windowsa 8.1 nadal.Ostatnio dostałem info ze sklepu,że jest aktualizacja do jakiejś aplikacji.W szoku sprawdzam,że to pogoda od Microsoft.Dziwię się,bo aktualizacji na 8.1 już nie ma odkąd pamiętam.Odświeżyłem więc aplikację i co się okazało - w aktualizacji Microsoft do swojej pogody dodał.. REKLAMY.Nie wiem jak to skomentować,naprawdę.

Odpowiedz

8. ~
0

2018-01-28 07:40:32

E tam, windows phone to dziadostwo, ten interfejs, w ktorym polowa napisow sie nie miesci, a druga polowa marnuje przestrzen robocza przez dziwne wyskalowanie. Kafelki fajne, ale juz np znalezienie programu z listy to masakra.Fajnym systemem to byl bb10. Szybki, niezla produktywnosc, fajna obsluga przez gesty, ktore "wlasnie" od nowa "wymyslil" apple... Niestety google tez go ukatrupil...

Odpowiedz

7. ~Ned
0

2018-01-27 23:43:07

Mobilny Windows był jednym z lepszych dla mnie oprogramowań, z jakimi miałem do czynienia. Miło wspominam użytkowanie WP 8.1 na swojej Lumii 635. Jednak WP przegrał z Androidem oraz iOS/''em, tylko przez brak aplikacji. :(

Odpowiedz

6. ~CaImujący Telepolista
0

2018-01-27 23:34:46

Na mojej lumii 720-ce przy przeglądaniu stron, wyrzucało mnie z poziomu przeglądarki do ekranu startowego. Windows 8.1. Na iOS-ie nic takiego nie ma miejsca.

Odpowiedz