DAJ CYNK

iTunes w telefonach Nokii

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 1761

W styczniu przyszłego roku na rynku ukaże się aplikacja pozwalająca na odtwarzanie multimediów dostępnych w sklepie internetowym iTunes w wersji dla telefonów Nokii z systemem Symbian S60. Program pozwoli także na sterowanie komputerowym odtwarzaczem za pomocą WiFi.

W styczniu przyszłego roku na rynku ukaże się aplikacja pozwalająca na odtwarzanie multimediów dostępnych w sklepie internetowym iTunes w wersji dla telefonów Nokii z systemem Symbian S60. Program pozwoli także na sterowanie komputerowym odtwarzaczem za pomocą WiFi.Projekt o nazwie kodowej HypnoBreathe, realizowany jest według nieoficjalnych informacji z udziałem samego Apple'a. Aplikacja pozwoli nie tylko na odtwarzanie muzyki zsynchronizowanej z komputerem, ale także na zakup utworów bezpośrednio z poziomu telefonu, tak jak czynią to obecnie wybrane produkty Apple’a.

Wizualnie program naśladować ma komputerową aplikację iTunes. Dodatkowo możliwe będzie sterowanie uruchomioną na komputerze aplikacją iTunes z poziomu telefonu, podłączonego do domowej sieci WiFi.

Rozszerzenie oferty muzycznej dostępnej dla użytkowników Nokii o miliony utworów ze sklepu iTunes jest o tyle dziwne, że Nokia próbuje spopularyzować swój własny sklep - Nokia Music Store.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: justamp, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu