DAJ CYNK

Huawei otworzył swój najbardziej wypasiony salon na świecie

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 10378

Huawei największy salon

1300 metrów powierzchni pełnej nowoczesnej technologii. Smartfony, laptopy, tablety, zegarki, routery plus własna sieć 5G - tak wygląda centrum innowacyjnej technologii, czyli pierwszy flagowy salon Huawei w Shenzhen.

Huawei największy salon

Ciężko jest uniknąć porównań sklepu Huaweia do salonów Apple Store. W obu przypadkach mówimy nie tylko o sklepie, ale również centrum serwisowym oraz miejscu, w którym można poznać produkty firmy. Podobnie jak w mniejszy wymiarze ma to obecnie miejsce np. w warszawskim salonie Huaweia w galerii Arkadia, we flagowym salonie w Shenzhen organizowane będą różnego rodzaju wydarzenia, jak np. kursy fotografii mobilnej.

Zobacz: Huawei Mate 30 Pro sprzedaje się jak świeże bułeczki. Na razie tylko w Chinach
Zobacz: Festiwal Cyfryzacji pokazuje jak powinna wyglądać cyfrowa świadomość Polaków

Huawei największy salon

Na odwiedzających salon czeka 1300 metrów kwadratowych powierzchni pełnej technologii oraz 120 konsultantów. Na miejscu można też przetestować możliwości sieci 5G. Całość mieści się w 3-piętrowym budynku wybudowanym głównie ze szkła w parku technologicznym MixC World, gdzie mieści się główna siedziba Huaweia. W salonie działa system Intelligent Environmental Control System, oparty na technologii Huawei Hilink, która automatycznie reguluje światło, temperaturę i wilgotność w budynku, aby zapewnić klientom jak najlepsze warunki przebywania. Sklep wyróżnia się przyjaznymi dla środowiska rozwiązaniami – na przykład filcowy materiał, którym wykończono sufity i ściany, wykonany został z plastiku pochodzącego z recyklingu, a podłoga wyłożona jest marmurem pochodzenia naturalnego.

Zobacz: USA: nie będzie już 90-dniowych zwolnień. Huawei: poradzimy sobie bez amerykańskich technologii

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu