DAJ CYNK

Dorota Haller odchodzi z Huawei

Mieszko Zagańczyk

Wydarzenia

Dorota Haller

Z firmy Huawei CBG Polska odeszła Dorota Natalia Haller, od lat marketingowa podpora chińskiego producenta na naszym rynku, a od 2022 roku także wiceprezeska marketingu w regionie Europy Centralnej i krajów nordyckich.

Dorota Natalia Haller zakończyła pracę na stanowisku dyrektorki marketingu, komunikacji i e-commerce w Huawei Consumer Business Group Polska, którą łączyła z rolą wiceprezeski marketingu na region Europy Centralnej i krajów nordyckich w Huawei CBG. 

Dorota N. Haller w Huawei CBG była odpowiedzialna za opracowanie i realizację strategii marketingowej i sprzedażowej, przyczyniając się do rozpowszechnienia rozpoznawalności marki w Polsce oraz regionie. Dotąd pozostawała wierna chińskiej firmie mimo fali odejść innych pracowników i partnerów, będących efektem politycznych zawirowań wobec Huaweia.

Dorota Haller

Z firmą Huawei związana była od października 2017 roku jako dyrektorka marketingu. W marcu 2021 roku objęła funkcję dyrektorki działu marketingu i e-commerce. Od czerwca 2022 roku pełniła dodatkowo rolę wiceprezeski marketingu na region Europy Centralnej i krajów nordyckich.

Zespół Huawei CBG docenia wieloletni wkład w rozwój firmy i życzy Dorocie N. Haller samych sukcesów w przyszłości 

– przekazał Huawei w komunikacie.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Dorota Haller podejmie pracę w innej chińskiej firmie technologicznej – marce Honor.

Zobacz: Huawei zanurza się coraz głębiej. Odchodzi dwóch dyrektorów
Zobacz: Huawei u progu katastrofy. Po Lewandowskim kolejne odejście
 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Huawei