DAJ CYNK

Awaria Internetu mobilnego Orange na zachodzie Polski

15.10.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 5400

Ważne 11

2

Od rana klienci Internetu mobilnego sieci Orange z zachodnich regionów Polski zgłaszają brak dostępu do usług pakietowych.

Od rana klienci Internetu mobilnego sieci Orange z zachodnich regionów Polski zgłaszają brak dostępu do usług pakietowych.

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że problem jest już znany Orange i dotyczy około 420 tys. klientów. Sieć póki co nie wydała oficjalnego komunikatu w tej sprawie, nie są też znane przyczyny awarii.

Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska potwierdził utrudnienia i poinformował nas, że były one tylko chwilowe. To była chwilowa niedostępność, ale wszystko już działa normalnie. Pozdrawiam. - napisał w komentarzu Wojciech Jabczyński.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~M
0

2015-10-16 14:34:29

Warmińsko Mazurskie Okolice Giżycka nadal problemy

Odpowiedz

16. ~jerry
0

2015-10-16 10:18:00

Elbląg też na zachodzie leży? Fiu Fiu ale mamy fajny Tenkraj

Odpowiedz

15. ~Eldo
0

2015-10-15 23:45:44

okolice Elbląga brak internetu.

Odpowiedz

14. ~
0

2015-10-15 21:08:20

Co z tym internetem???

Odpowiedz

13. ~Kali
1

2015-10-15 15:38:27

*** prawda nic nie działa i to nie tylko zachodnia część Polski ale i wschodnia (Ostróda) od rana nic się nie zmieniło w pracy nie mogliśmy normalnie pracować

Odpowiedz

12. ~Aga
0

2015-10-15 14:41:05

Wie ktoś kiedy będziesz internet? :)

Odpowiedz

11. ~-Piotrek
-2

2015-10-15 14:38:29

piotrek zamiast na lekcjach w podstawowce o 9 rano uwazac to ty na internecie pstrykasz. Twojej matce zakapuje

Odpowiedz

10. ~tyson
0

2015-10-15 14:38:01

U mnie na Mazowszu też nie ma, dzwoniłem do tego *** to nie odbiera

Odpowiedz

9. ~Piotrek
2

2015-10-15 14:09:43

oni często mają awarie niestety, czekam kiedy zaczną oddawać pieniądze ludziom za dni kiedy nie mają problem z ingerentem. a za takie dni to bez zgłaszania powinni to robić !

Odpowiedz

8. ~
1

2015-10-15 11:17:04

Normalnie bezpiecznik wybił i wystarczyło go wcisnąć ;)

Odpowiedz

7. ~Pg
1

2015-10-15 10:40:41

W południowej wielkopolsce nie działa. A już myślałem, ze jest cos nie tak z moim telefonem ;)

Odpowiedz

6. ~Wojtek Jabczyński
-1

2015-10-15 10:16:26

Informuję, że mieliśmy niewielkie kłopoty w zachodniej Polsce z mobilnym internetem. To była chwilowa niedostępność , ale wszystko już działa normalnie. Pozdrawiam.

Odpowiedz

5. Hose
2

2015-10-15 10:07:31

Granica lubuskie/wielkopolskie, wszystko działa bez zarzutu.

Odpowiedz

4. p2225
2

2015-10-15 09:58:25

@3również potwierdzam. Rozmowy/internet - wszystko działa.

Odpowiedz