DAJ CYNK

Apple iPhone X wybuchł w czasie aktualizacji systemu do iOS 12.1

Dodane przez: Isand

Kategoria: Wydarzenia

Interakcje: 6033

Do wybuchu doszło w mieście Federal Way w stanie Waszyngton. Właścicielem feralnego egzemplarza był Rahel Mohamad. Poszkodowany donosi, że mimo używania oficjalnych akcesoriów Apple, jego nie mający nawet 12 miesięcy smartfon wybuchł podczas aktualizacji do nowej wersji systemu.

Dotychczas jeśli słyszeliśmy o wybuchach telefonów, to najczęściej były to modele Samsunga - zdaniem producenta nie wybuchały one jednak, lecz co najwyżej płonęły. Na drugim miejscu znajdowały się telefony różnorakich chińskich firm. Tym razem jednak "bum" zrobił sam iPhone X.

Telefon miał nagle przestać się ładować, błyskawicznie się nagrzał i chwilę później eksplodował. Jego właściciel miał szczęście, że w ostatniej chwili zdążył wypuścić go z rąk. Amerykanin od razu podzielił się swoim przeżyciem na Twitterze.

Odpowiedzieli mu przedstawiciele Apple'a. Ograniczyli się jednak do stwierdzenia, że wydarzenie nie powinno było mieć miejsca. Poprosili również o wysłanie resztek urządzenia do swojej siedziby. Poszkodowany już to zrobił.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: twitter, ndtv, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu