DAJ CYNK

Nowy sezon Gry o Tron już w kwietniu

14.01.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 3619

Ważne 0

0

Dotychczasowe informacje mówiły, że premiera 8. sezonu gry o tron będzie miała premierę pod koniec 2019 lub nawet w 2020 roku. Nowy zwiastun pokazuje, że odbędzie się ona dużo wcześniej niż zakładaliśmy.

Zwiastun Krypty Winterfell zabiera nas do siedziby Króla Północy w momencie ataku nieumarłych. To właśnie Winterfell powinno być pierwszym miastem, na który spadnie plaga mająca zakończyć dzieje świata.

Zwiastun pokazuje nam jednak przede wszystkim datę premiery ostatniego sezonu Gry o Tron - 14. kwietnia w Stanach Zjednoczonych i 15. kwietnia w Polsce. Finałowy sezon serialu będzie składać się z sześciu odcinków.

W Internecie można spotkać się z opiniami mówiącymi, że to tylko sześć odcinków. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że każdy z nich co najmniej 1,5 godziny, więc mówimy tutaj wręcz o sześciu, pełnometrażowych filmach.

Finałowy sezon nie będzie jednak końcem Gry o Tron. Już w 2020 roku na ekrany ma trafić prequel serialu, którego akcja będzie toczyć się ok 1000 lat przed znanymi nam wydarzeniami.

Źródło zdjęć: HBO

Źródło tekstu: HBO; wł

Komentarze
Zaloguj się