DAJ CYNK

Nowy sezon Gry o Tron już w kwietniu

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Telewizja i VoD

Interakcje: 4300

Dotychczasowe informacje mówiły, że premiera 8. sezonu gry o tron będzie miała premierę pod koniec 2019 lub nawet w 2020 roku. Nowy zwiastun pokazuje, że odbędzie się ona dużo wcześniej niż zakładaliśmy.

Zwiastun Krypty Winterfell zabiera nas do siedziby Króla Północy w momencie ataku nieumarłych. To właśnie Winterfell powinno być pierwszym miastem, na który spadnie plaga mająca zakończyć dzieje świata.

Zwiastun pokazuje nam jednak przede wszystkim datę premiery ostatniego sezonu Gry o Tron - 14. kwietnia w Stanach Zjednoczonych i 15. kwietnia w Polsce. Finałowy sezon serialu będzie składać się z sześciu odcinków.

W Internecie można spotkać się z opiniami mówiącymi, że to tylko sześć odcinków. Trzeba mieć jednak na uwadze fakt, że każdy z nich co najmniej 1,5 godziny, więc mówimy tutaj wręcz o sześciu, pełnometrażowych filmach.

Finałowy sezon nie będzie jednak końcem Gry o Tron. Już w 2020 roku na ekrany ma trafić prequel serialu, którego akcja będzie toczyć się ok 1000 lat przed znanymi nam wydarzeniami.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: HBO

Źródło tekstu: HBO; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu