DAJ CYNK

Zmiany w usługach nju mobile na kartę

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13824

W miejsce usług "Miesio 19" oraz "Wszystko komórkowe w nju na kartę" wchodzą usługi "Rozmowy za nie więcej niż 19 zł" oraz "Wszystko za nie więcej niż 29 zł".W miejsce usług "Miesio 19" oraz "Wszystko komórkowe w nju na kartę" wchodzą usługi "Rozmowy za nie więcej niż 19 zł" oraz "Wszystko za nie więcej niż 29 zł".

W usłudze "Rozmowy za nie więcej niż 19 zł" dostaniemy nielimitowane rozmowy do wszystkich na numery komórkowe i stacjonarne, w kraju i w roamingu UE. Za 10 zł więcej - w usłudze "Wszystko za nie więcej niż 29 zł" możemy ponadto liczyć na nielimitowane SMS-y i MMSy (w kraju i w UE) oraz 10 GB internetu w kraju, z czego 1,46 GB do wykorzystania w roamingu UE.

Włączenie obu usług jest bezpłatne i łączą się one z usługą "im dłużej tym lepiej", dzięki której po pół roku stażu dwukrotnie zwiększamy liczbę dostępnych GB, po roku 2,5 raza, a po dwóch latach 3 razy.

Nowe usługi możemy aktywować, wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści START pod numer 80223 ("Rozmowy za nie więcej niż 19 zł") lub 80224 ("Wszystko za nie więcej niż 29 zł"), używając krótkiego kodu - odpowiednio *127*66# lub *127*65# albo logując się na www.njumobile.pl/mojekonto.

Zobacz: Regulamin usługi "Rozmowy za nie więcej niż 19 zł"
Zobacz: Regulamin usługi "Wszystko za nie więcej niż 29 zł"

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu