DAJ CYNK

Zmiany w usługach nju mobile na kartę

06.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12100

Ważne 5

11

W miejsce usług "Miesio 19" oraz "Wszystko komórkowe w nju na kartę" wchodzą usługi "Rozmowy za nie więcej niż 19 zł" oraz "Wszystko za nie więcej niż 29 zł".



W miejsce usług "Miesio 19" oraz "Wszystko komórkowe w nju na kartę" wchodzą usługi "Rozmowy za nie więcej niż 19 zł" oraz "Wszystko za nie więcej niż 29 zł".

W usłudze "Rozmowy za nie więcej niż 19 zł" dostaniemy nielimitowane rozmowy do wszystkich na numery komórkowe i stacjonarne, w kraju i w roamingu UE. Za 10 zł więcej - w usłudze "Wszystko za nie więcej niż 29 zł" możemy ponadto liczyć na nielimitowane SMS-y i MMSy (w kraju i w UE) oraz 10 GB internetu w kraju, z czego 1,46 GB do wykorzystania w roamingu UE.

Włączenie obu usług jest bezpłatne i łączą się one z usługą "im dłużej tym lepiej", dzięki której po pół roku stażu dwukrotnie zwiększamy liczbę dostępnych GB, po roku 2,5 raza, a po dwóch latach 3 razy.

Nowe usługi możemy aktywować, wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści START pod numer 80223 ("Rozmowy za nie więcej niż 19 zł") lub 80224 ("Wszystko za nie więcej niż 29 zł"), używając krótkiego kodu - odpowiednio *127*66# lub *127*65# albo logując się na www.njumobile.pl/mojekonto.

Zobacz: Regulamin usługi "Rozmowy za nie więcej niż 19 zł"
Zobacz: Regulamin usługi "Wszystko za nie więcej niż 29 zł"

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
115. wlo
-1

2017-10-09 09:38:09

Np. mój siostrzeniec płaci 10 zł więcej od Ciebie, ma wystarczający pakiet 10 GB ale ma też 6 godzin na międzynarodowe U - co stanowi dla niego atrakcję a nie jak u Ciebie pakiet internetu, którego i tak nie wykorzystujesz ;-)

Odpowiedz

114. wlo
-1

2017-10-09 09:36:14

113 - właśnie - każda oferta jest indywidualnie analizowana. Nie ma obiektywnie najtańszej czy najlepszej oferty. Przestań więc chrzanić bez sensu i pytać o atrakcyjniejsze opcje... Bo każdy co innego przez atrakcyjne opcje rozumie ;-)

Odpowiedz

113. ~Nju abonament
1

2017-10-09 09:34:05

Wiem ze maja gdzieś. Rozmawiamy o ofercie jakbyś zapomniał a nie o tym kto z czego korzysta. Dotarło to w końcu pod Twój sufit?

Odpowiedz

112. wlo
-1

2017-10-09 09:31:25

111 - nie zauważyłeś, ze wzajemnie - inni mają gdzieś z czego Ty korzystasz?

Odpowiedz

111. ~Nju abonament
1

2017-10-09 09:27:31

Wlo trollu, daj juz spokój. Napisałem ze mam gdzieś kto z czego korzysta.

Odpowiedz

110. wlo
-1

2017-10-09 09:00:38

109 - dla Ciebie być może nie ma lepszej oferty... Nie mów za mnie czy za kogokolwiek innego ;-)Ty wolisz dopłacić i mieć więcej... A może inni wolą więcej dopłacić i mieć jeszcze więcej? Weź już wyluzuj. Ty to nie wszyscy.

Odpowiedz

109. ~Nju abonament
0

2017-10-09 06:53:10

@108 Ty ciągle nie rozumiesz o czym ja pisze. Mam gdzieś w jakiej ktoś jest sieci i ile płaci. Ja tylko uważam że na dzień dzisiejszy nie ma lepszej oferty. A te 3 złote mniej o których piszesz to można zaoszczędzić ale kosztem swojego czasu spędzonego ma szukaniu promocji, tańszych doładowań itd.

Odpowiedz

108. ~
0

2017-10-08 20:22:42

@Nju abonament - nie będę przeciągał tej dyskusji, bo sam zaczynam przekraczać granice, wybacz. My tu rozmawiamy o kilku kwestiach.1. Na rynku jest wiele ofert, lepszych i gorszych. Każdy wybiera, co chce. Ja wolę pakiety lepiej dopasowane do mnie, ktoś inny wybierze tzw. no-limity i nawet, jeśli przepłaci, to będzie to cena wolności i swobody. Może warto.2. Trzy złote może nie mają większego znaczenia, ale w skali roku i przy większej ilości numerów robią różnicę,3. Należy brać pod uwagę jeszcze zasady. Jeżeli dla wszystkich osób drobne różnice nie miałyby żadnego znaczenia, to ceny by nie spadały. A jednak niemała część klientów korzysta ze zmian ofert i dzięki temu rynek mamy konkurencyjny. Faktem jest, że ceny usług telekomunikacyjnych w Polsce są niskie, więc trudno spodziewać się spektakularnych nowości. Warto jednak spoglądać również w stronę mniejszych operatorów.

Odpowiedz

107. ~
0

2017-10-08 19:18:01

@106 Płać, ile chcesz. Możesz nawet dokupić sobie telefon stacjonarny na wypadek kolejnej awarii sieci mobilnej orange, ha ha.

Odpowiedz

106. ~Nju abonament
0

2017-10-08 19:00:11

Ale jak mam płacić 3 złote mniej i mieć 5 razy mniej neta to wolę opcje za 19 zł. Nigdy nie wiadomo kiedy będę potrzebować więcej neta.I jak mistrzu z ta atrakcyjniejszą opcja? Nie możesz znaleźć ha ha

Odpowiedz

105. ~
0

2017-10-08 18:14:45

@104 Płacisz za to, czego nie wykorzystujesz, a teraz oczekujesz, że ktoś Ci zaoferuje to samo za pół ceny? Idź do dowolnej firmy i poproś na wejściu o 50% rabatu. Nawet w hurcie byś tyle nie dostał.

Odpowiedz

104. ~Nju abonament
0

2017-10-08 17:50:06

@102 Rety człowieku czy Ty się słyszysz? Sam napisałeś ze pojawiły się na rynku atrakcyjniejsze opcje wiec mi taką wskaż.

Odpowiedz

103. ~
0

2017-10-08 17:40:43

@102 Rozumiem, że idealnie by było, gdyby operator dopłacał Ci chociaż 10 zł za korzystanie z jego usług? ;-)

Odpowiedz

102. ~Nju abonament
0

2017-10-08 17:21:59

Oczywiście coś nie pogarszającej mojej oferty no i coś tańszego o co najmniej 10 zł bo za 2-3 złote nie będę przecież zmieniał sieci.

Odpowiedz

101. ~Nju abonament
0

2017-10-08 17:14:41

@100 nikogo nie krytykuje ze korzysta z takiej opcji a nie innej. Sam bym zmienił ofertę jeśli znalazłoby się coś atrakcyjniejszego od nju. Wskaż mi taką ofertę to chętnie z niej skorzystam.

Odpowiedz