DAJ CYNK

UPC promuje płatności automatyczne, ale jest haczyk

Dodane przez: sirmark

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10605

UPC przygotowało dla swoich klientów promocję. Wraz z Mastercardem oraz Blue Media (właściciel serwisu bm.pl) promowane są płatności automatyczne. Uczestnicząc w akcji można zyskać do 30 zł zwrotu.UPC przygotowało dla swoich klientów promocję. Wraz z Mastercardem oraz Blue Media (właściciel serwisu bm.pl) promowane są płatności automatyczne. Uczestnicząc w akcji można zyskać do 30 zł zwrotu.

Do promocji może przystąpić każdy klient UPC, który włączy płatność automatyczną podczas płacenia za rachunek w elektronicznym BOK lub z poziomu linka do płatności umieszczonego w wiadomości email wysłanej do klientów UP, a następnie zapisze do niej kartę Mastercard. W ramach promocji, za każdą fakturę opłaconą automatycznie, użytkownik otrzyma 5 zł zwrotu na podłączoną kartę płatniczą Mastercard. Maksymalna kwota zwrotu wynosi 30 zł i dotyczy 6 kolejnych rachunków.

Do akcji można przystąpić do 8 lutego 2018 r. Natomiast promocyjne zwroty na kartę płatniczą będą obowiązywały do sierpnia 2018 r. Zainteresowane osoby powinny się jednak pośpieszyć, bo oferta jest limitowana do 9 tys. klientów.

Na koniec informacja o haczyku. Otóż ogólnie do realizowanych płatności w serwisie bm.pl doliczana jest opłata/prowizja w wysokości 1 zł.

Zobacz: regulamin promocji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: UPC, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu