DAJ CYNK

Superbox w T-Mobile Mix

21.04.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6280

Ważne 6

8

Smartfoneria w T-Mobile teraz wzbogaca się o propozycję dla rodziców i młodszych użytkowników. Tym razem operator oferuje nową ofertę Mix z filmowym prezentem.



Smartfoneria w T-Mobile teraz wzbogaca się o propozycję dla rodziców i młodszych użytkowników. Tym razem operator oferuje nową ofertę Mix z filmowym prezentem.

Szczegóły nowego Mix-a w T-Mobile prezentują się następująco:


W ramach Smartfonerii do Mix-a można dobrać smartfon. T-Mobile promuje w opcji Mix 50 Huaweia P8 Lite za złotówkę, a w Mix 40 Lenovo K5 lub Samsung Galaxy J3 2016 również za złotówkę. Osoby przenoszące numer mogą wybrać Alcatel Shine Lite za złotówkę w Mix 40.

W zestawach z Lenovo K5 i P8 lite dostępny jest Superbox, do którego dodawana jest figurka bohatera drugiej części Strażników Galaktyki - Star Lorda, Rocketa lub Baby Groota. Oferta jest limitowana.

Źródło tekstu: T-Mobile

Komentarze
Zaloguj się
28. ~Stary
0

2017-04-24 19:40:17

@10 Kto tu jest trollem? Co Twój komentarz wnosi jeśli chodzi o ofertę?

Odpowiedz

0

2017-04-22 17:48:20

26). A nie było jeszcze w tv ich reklamy? Mają dobrą okazję to zrobić teraz - przed lub zaraz po tej reklamie Orange (komórkowe za 25zł hic!):-D :-D

Odpowiedz

26. toms
1

2017-04-22 16:18:18

24 - a ile osób o niej wie? Oprócz nas tutaj, rzecz jasna. Inna sprawa, że na skutek spamowania tego debila, zmienią nazwę sieci na "hotelarz mobile". Mało kto wyrządził tyle szkód dobrej ofercie, co ten dupek.

Odpowiedz

25. jowish
0

2017-04-22 14:17:05

niby podobne te oferty plusa i tmobile, ale jak sie przyjrzec to jednak chyba lepiej mix w tmobile wychodi

Odpowiedz

24. wlo
0

2017-04-22 14:10:27

20 - to mówisz, ze ile milionów nowych użytkowników zdobył Twój nowy ulubiony operator?

Odpowiedz

23. ~ta
-1

2017-04-22 09:15:00

Teraz mixy w plus, play, t-mobile są podobne. Watro kierować się tym do ktorej sieci bedzie się głównie dzwonić. Plus wychodzi trochę gorzej jeśli chodzi co jest w pakietach, ale bardzej elastyczny - mozna lepjej dobrać pakiety potrzebne pakiety. Dobra opcja dla mało dzwonicych do innych sieci i potrzebujących prosty telefon w małym zobowiazaniu.

Odpowiedz

22. Nomedaj
0

2017-04-21 19:34:24

@1Te kubki ze Smerfami wcale nie są jakieś specjalnie ładne. Ja na przykład wolałbym taką śmieszną figurkę, która fajnie wygląda na półce, zamiast kolejnego kubka, których mam całą szafkę. Aczkolwiek jestem trochę starszy niż target tych kampanii i może dzieci (które nie mają całej szafki kubków) widzą to inaczej.PS: Jestem pracownikiem Plusa, ale w przeciwieństwie do ciebie nie biorę pieniędzy za wypisywanie fanbojskich komentarzy w Internetach.

Odpowiedz

21. ~Gliwice
0

2017-04-21 18:39:49

@20 nie wszyscy korzystają z noLimitowych ofert a doładowują i tak co miesiąc za 20-30zł, więc warto przemyśleć zmianę oferty czy nawet operatora

Odpowiedz

20. ~Hotelarz
-4

2017-04-21 18:34:27

@19. Oferta jest do bani, szkoda czasu na jej wertowanie. Wszyscy wiedzą, że teraz liczy się tylko i wyłącznie a2mobile!

Odpowiedz

19. ~Gliwice
0

2017-04-21 18:29:05

ZAINTERESOWAŁA CIĘ TA OFERTA?ZOSTAW NUMER, ZADZWONIMY.Więc nie można normalnie przeglądnąć oferty?Interesujący jest mix za 30PLNów...tylko ceny telefonów nieznane:-/

Odpowiedz

18. ~
0

2017-04-21 17:46:07

Ale super jest ten box w tmobile

Odpowiedz

17. ~Gacek
0

2017-04-21 17:37:08

Eee.., t-mobile?? Wole cos wirtualnego. Po co mam sie z nimi użerac

Odpowiedz

16. ~
0

2017-04-21 15:33:24

Jak ktoś ma rodzinę w sieci Tmobile to oferta ciekawa i do tego telefon.

Odpowiedz

15. ~Abobent cypryjskiej sieci plus
1

2017-04-21 14:31:24

Lepsze niz plusa.

Odpowiedz

14. ~
-1

2017-04-21 13:56:19

Co to internet bez limitu danych? Po ilu GB lejek?

Odpowiedz