DAJ CYNK

Promocje w Play na kartę: 6 GB Internetu miesięcznie, Tidal i Showmax

16.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12569

Ważne 11

4

Użytkownicy Play na kartę mogą przez 3 miesiące korzystać bez opłat z dodatkowego pakietu internetowego, a także z Tidala i Showmaxa.



Użytkownicy Play na kartę mogą przez 3 miesiące korzystać bez opłat z dodatkowego pakietu internetowego, a także z Tidala i Showmaxa.

Aby zdobyć 6 GB Internetu miesięcznie przez okres 3 miesięcy (łącznie 18 GB), należy:

  • pobrać i zainstalować aplikację Play24,
  • otworzyć aplikację i wybrać zakładkę "Pakiety i usługi", a potem "Internet",
  • uruchomić pakiet "Internet w prezencie".

Po aktywacji dostaniemy pierwszy pakiet GB, a kolejne w następnych miesiącach. Z pakietów można korzystać do 16 maja, później przepadają. Stan pakietu można sprawdzić w Play24 lub kodem: *103# dla oferty odNOWA, *106# dla innych ofert.

Promocja trwa od 16 lutego do 16 maja i jest dostępna dla ofert:
  • Play na Kartę odNOWA,
  • Play na Kartę Rok Ważności Konta,
  • Play na Kartę,
  • Play na Kartę Surf,
  • Play na Kartę Lubię to!,
  • Formuła Play na Kartę,
  • RBM Energy na kartę,
  • Internet na Kartę,
  • Play Internet na Kartę.

Zobacz: Regulamin oferty promocyjnej "Internet w prezencie" dla ofert na karte

Aby wypróbować usługę Tidal przez 3 miesiące za darmo, należy:
  • pobrać i zainstalować aplikację Tidal na swoim telefonie z systemem Android,
  • uruchomić aplikację i kliknąć "Wypróbuj", wybrać dowolny utwór i włączyć dostęp do aplikacji

Zobacz: Regulamin promocji "Tidal w Play na kartę oraz MIX"

Chcąc skorzystać z promocyjnego dostępu do usługi Showmax, należy:
  • wejść na stronę showmax.com,
  • wybrać promocję Play i postępować zgodnie z kolejnymi krokami aktywacji promocji (założyć konto w serwisie, podać numer telefonu zarejestrowany w sieci Play).

Zobacz: Regulamin promocji "Showmax w Play"

W przypadku Tidala i Showmaxa należy pamiętać, że po 16 maja usługi te staną się dla nas płatne. Jeśli nie chcemy płacić, musimy je deaktywować do końca promocji (czyli 16 maja właśnie). W przypadku Tidala wystarczy wysłać SMS-a o treści STOP pod numer 806. W podobny sposób dokonamy dezaktywacji usługi Showmax - bezpłatnego SMS-a o treści STOP SHOWMAX_SVOD_PREPAID wysyłamy pod numer 6001.

Więcej szczegółów na stronie www.play.pl/kampanie/wiecej-rozrywki.

Zobacz: Play: Showmax już nie na rok, a darmowy Tidal także w ofertach MIX
.

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
89. TomekO
0

2018-05-18 21:20:38

@87 @88 bo zmienili regulamin 20.02.2018. Ja też nie mogłem wyłączyć usługi i pobrali 19,90 zł. Pieniędzy nie chcą zwrócić.

Odpowiedz

88. ~T
0

2018-05-16 23:16:05

@87 Faktycznie, to co jest napisane w info (w regulaminie również) nie działa(przychodzi zwrotny sms że przepraszają ale nie można wyłączyć usługi). Twój kod jak najbardziej działa. Czyste skurwysy..stwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

87. ~
0

2018-05-15 15:44:01

przypadku abonentów ofert na kartę jest możliwa w każdym czasie poprzez wysłanie bezpłatnego SMS o treści: STOP SHOWMAX_NA_KARTE pod numer 6001 a nie STOP SHOWMAX_SVOD_PREPAID

Odpowiedz

86. ~Padre
0

2018-04-20 23:13:45

Witam jestem abonentem play od min osmiu lat. To co ta firma wyrabia w ostatnim czasie zakrawa o ... nie bede przeklinal. Przyklad sprzed chwili: mam oprocz jednego telefonu wszystkie na firme i na abonament (z osiem numerow moze wiecej) jednak ten na karte czasem trzeba nabic, wiec dzwonie na infolonie z jedynego uprawnionego numeru i to robie w dniu wczorajszym, dzis dzwonie ponownie i mowie ze nie dziala.., hmm musi pan poczekac 24h . Czekam wiec i co? Trzeci kontakt konczy sie informacja blyskawiczna ze: no o co panu chodzi z firmowych kont nie doladowujemy.. nie no telefon zarejestrowany na firme i nie mozna go doladowac. Ale trzy polaczenia to znow 1,80plnx3:) zenujace sztuczki play. odchodze przy kazdej okazji od play na razie polowa numerow ale niedlugo trzy i ten na karte jutro. Powtarzam daleko od play bo z zasiegiem u nich tez kiepsko ostatnio. Poziom infolinii zenujacy...

Odpowiedz

85. ~Realista
0

2018-02-20 12:25:27

@mysz koscielna Cale to twoje francuskie Orange warte jest tyle cozeszloroczny śnieg. Słaby zasięg poza miastami LTE net tragedia. Mało pasma poza miastem. Nie polecam. A2 mobile ,Plus i Play rządzą.

Odpowiedz

84. ~Nata
0

2018-02-19 11:01:33

Za darmo to mogę wziasc i korzystać a co mi tam jakoś działa. Ma karta leżeć w pudełku to niech działa w ruterze.

Odpowiedz

83. ~
0

2018-02-19 09:31:44

@mysz kościelna, jest to jak najbardziej prawda. Przy MNP masz nawet 35GB na miesiąc a doliczając bonus za doładowanie nawet 50GB!

Odpowiedz

82. ~AVI01
0

2018-02-19 09:21:58

jak zwykle na telepolis gimbaza ma pole do popisu

Odpowiedz

81. ~mysz kościelna
0

2018-02-18 23:04:51

a3 to prawda że orange za 25zł jest 15GB bez kombinowania?

Odpowiedz

80. ~Realista
0

2018-02-18 12:33:55

@79nie kompromituj się dziadku z abonamentem

Odpowiedz

79. ~
-2

2018-02-18 11:50:19

Gaduarowiec, przestań się już kompromitować. Raz piszesz jako Pinokio a raz jako GaduAirowiec tylko niestety pomyliłeś się a niestety tutaj widać host, z którego się pisze :DDuże dziecko, idź do piaskownicy albo na spacer i przewietrz umysł.

Odpowiedz

78. ~Chłop
0

2018-02-18 11:18:37

@64 Odezwał sie bezimienny tchórz którego nawet nie stać na własny nick, tylko czepia sie że ktoś ma nick od dawna i swoje zdanie. Miej swój nick od dawna i oganiaj sie od innych takich samych gó..niarzy jak ty

Odpowiedz

77. ~GaduAirowiec
-1

2018-02-18 11:03:26

Nawet wlo zwolennik abonamentu zapytał się : a gdzie taka promocja gratis dla abonamentu??? ☺

Odpowiedz

76. ~GaduAirowiec
0

2018-02-18 11:00:10

@przemo-oneDziękuję za poparcie moich tez.Pinokio masz zakaz wypowiadania się o mnie. Umowy są dobre w małżeństwie i o pracę a człowiek wolny i młody duchem zawsze lubię proste rozwiązania bez zobowiązań. Rzeczywiście korzystam z PFnKarte bo w służbowym Plusie brakuje mi duzego pakietu internetowego.6GB to bardzo dobra oferta gratis od PLAY.

Odpowiedz

75. ~cipe-czka
0

2018-02-18 10:59:06

Panowie, zastanówcie się troszeczke z tymi umowami lub na karte!!!!!!!! To tak samo jest jak ja patrze na chłopaków - jeden mi odpawiada (bym się ożeniła) a drugi paszła von!!!!

Odpowiedz