DAJ CYNK

Promocja doładowań w T-Mobile na kartę

22.04.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12966

Ważne 17

11

T-Mobile rozpoczął nową promocję doładowań ofert na kartę, w której klient otrzymuj pakiety minut, SMS-ów lub danych oraz dodatkowy pakiet złotówek do wykorzystania na dowolne usługi.

T-Mobile rozpoczął nową promocję doładowań ofert na kartę, w której klient otrzymuj pakiety minut, SMS-ów lub danych oraz dodatkowy pakiet złotówek do wykorzystania na dowolne usługi.

Aby skorzystać z promocji, należy w okresie jej trwania wysłać wiadomość o treści TAK pod bezpłatny numer 80401, a następnie w ciągu 5 dni doładować konto.

W taryfach Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak Hot oraz HOT otrzymać można następujące zestawy:

Wartość doładowania w zł Promocyjne doładowanie Promocyjny pakiet
5 - 9 5 zł Internet 50 MB
10 - 24 7 zł 500 SMS-ów do wszystkich
25 i więcej 13 zł 60 minut do wszystkich

W taryfie Frii otrzymać można następujące zestawy:
Wartość doładowania w zł Promocyjne doładowanie Promocyjny pakiet
5 - 9 5 zł 1000 SMS-ów w T-Mobile i Heyah
10 - 24 7 zł 120 minut w T-Mobile i Heyah
25 i więcej 13 zł Internet 1 GB

Z promocji skorzystać można do 5. maja.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
39. ~ja
0

2014-05-04 16:51:04

chcą złapać mało uważnych na co miesięczne bulenie za pakiety

Odpowiedz

0

2014-04-24 15:58:01

W końcu podpatrzyli u innych, że tak można i proszę, całkiem przyjemna promocja. Oby tak dalej T-Mobile

Odpowiedz

37. wlo
0

2014-04-24 09:46:53

22. ~r - akurat simlpus mnie nie intersuje ;-) Mam TT do odbierania - jeśli ktoś chce do mnie darmo dzwonić "w sieci" a moje wydatki (zasilenia) w całości przeznaczam na zakupy w sklepie Ery ;-) Podwójne zasilenia jednak znacznie obniżają cenę zakupów ;-)

Odpowiedz

36. toms
0

2014-04-24 08:34:15

34 - sam też wolę *101#, opłata wkurza maksymalnie. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że korzystanie z apki nie pomniejsza pakietu danych. Jestem tylko ciekaw, czy włącza się samoistnie usługa "bezpieczny internet" z progami 1 zł i 6 zł w przypadku gdy skorzystamy z aplikacji, a nie mamy w tym czasie wkupionego jakiegokolwiek pakietu internetowego.

Odpowiedz

35. ~Rusti
0

2014-04-24 08:25:51

~32 tym bardziej, że w heyah można mieć te 50MB dziennie za darmo~34 z aplikacji można wygodnie włączać i wyłączać pakiety, usługi a to już jest jednak jakaś wygoda/

Odpowiedz

34. ~
0

2014-04-23 21:04:42

@32, nie po to mam USSD Checker, żeby jakieś operatorskie badziewie instalować. U mnie ten program wysyła 2 kody na dobę, bo sam sobie odświeża dane, a to jest 2,4 zł na miesiąc.

Odpowiedz

33. ~von
1

2014-04-23 19:25:43

T-mobile schodzi juz na psy koncze z tak takiem i przechodze do Virgin .pa

Odpowiedz

32. ~Dema
0

2014-04-23 12:32:41

Marudzicie że lacicie za sprawdzanie stanu konta,a przeciez 90% uzytkownik Telepolis ma smartfony gdzie mozna sciagnac aplikacje iboa i za darmo sprawdzac stan konta.Proste

Odpowiedz

31. Horacy
0

2014-04-23 09:07:03

Stare podwójne doładowania były... już pewno nie zagoszczą w takiej formie co kiedyś. Zawsze ładowałem pierw 20 zł potem albo 50 albo 100 :) do tego pakiet 1500 SMS w sieci za 5.5 zł, 10 % doładowania za obecność w Heyah klubie, na wielkanoc promocja "pisanki" co dawała 20 tyś SMS do Heyah? Jakoś chyba tak. Przez skumulowaną ważność konta praktycznie cały czas miałem + rok do przodu, więc nawet nie zauważyłem wprowadzenia RWK po każdej rozmowie/SMS :) Oj kiedy to było...

Odpowiedz

30. tylrog
0

2014-04-23 05:54:01

Bardzo pokretny regulamin. Ale napewno jakies zblakane duszyczki sie chwyca. W ogole to juz bardziej skomplikowanych zasad promocji sie nie dalo zrobic? Zapewne decydenci za mlodu grali w skomplikowane gry logiczne.

Odpowiedz

0

2014-04-22 23:48:46

No na Boga, bonusy w jakichś przestarzałych taryfach? to ja tez mogę sprzedawać chleb po 5zł z promocją 50% gratis. O ironio, sieć, która wypuściła Heyah, teraz robi ludzi w ch... na maxa.

Odpowiedz

28. ~tkubon
0

2014-04-22 23:35:38

Ktoś wie jak ta promocja funkcjonuje kiedy ma się już aktywny co miesiąc pakiet 60 min za 10 zł w taryfie HOT? Czy mam za darmo jeden miesiąc czy będą 2 pakiety jednocześnie aktywne?

Odpowiedz

27. ~Zółw
1

2014-04-22 22:41:16

kiedyś się czekało na podwójne doładowanie i wydawało sporo kasy 50 lub 100 zł. A dzisiaj siedzi się w innej sieci bo są inne czasy, szkoda że T tak kiepsko na rynku prepaid.

Odpowiedz

26. ~
1

2014-04-22 21:16:25

A poza tym PROMOCYJNE 4 grosze za sprawdzenia stanu konta :) jupiiii!!!

Odpowiedz