DAJ CYNK

Orange: 5 GB na Majówkę

27.04.2017

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 12583

Ważne 17

3

Użytkownicy ofert na kartę sieci Orange mogą otrzymać za darmo 5 GB transferu na nadchodzącą Majówkę.



Użytkownicy ofert na kartę sieci Orange mogą otrzymać za darmo 5 GB transferu na nadchodzącą Majówkę.

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS o treści MAJ na bezpłatny numer 80850. Pakiet ma ważność pięciu pełnych dni kalendarzowych, a aktywować można go w dniach 27 kwietnia - 3 maja.

Aktywacja pakietu następuje w ciągu 48 godzin i jest potwierdzana SMS-em. Warunkiem uruchomienia jest ważność na połączenia wychodzące i nieujemne saldo konta.

Aby sprawdzić saldo i ważność pakietu należy wysłać SMS o treści ILE DANYCH na numer 901 (20 gr).

Do skorzystania z promocji uprawnieni są wszyscy abonenci ofert kartę Orange oraz abonenci korzystający z ofert Zetafon i Minutofon.

Zobacz: regulamin promocji

Źródło tekstu: Orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
51. marcinb
0

2017-05-04 21:15:57

Czy można przedłużyć ważność tych 5gb?

Odpowiedz

50. trecik
0

2017-05-03 10:35:33

Bonus za rejestrację śmigał bez problemu, a teraz zrywa jak szalone.

Odpowiedz

0

2017-05-03 10:12:44

48). Wpisz poprawnie treść. Działa.

Odpowiedz

48. ~RAF
0

2017-05-03 09:54:51

Dzisiaj już nie działa, komunikat: Błędna komenda.

Odpowiedz

47. ~Sąp
0

2017-04-30 20:40:48

Jednak wieczorem udało mi się włączyć majówkę, ale musiałem wyłączyć kontrolę rodzicielską, o czym nie było mowy w regulaminie. A poza tym co wspólnego ma jedno z drugim ? Ot zagadka...

Odpowiedz

46. ~Sąp
0

2017-04-29 12:51:54

LIPA!!! Wysyłam SMS-a, żeby włączyć Majówkę i otrzymuję aż 6 zwrotnych SMS-ów z informacją, że posiadam włączoną usługę "Kontrola Rodzicielska" i nie można włączyć Majówki. W regulaminie nie ma mowy o wyłączeniu Kontroli Rodzicielskiej. Na konto w Orange nie mogę zalogować, żeby sprawdzić tę Kontrolę Rodzicielską, bo trwają pracy serwisowe. Teraz, w sobotę w południe. Spróbuję wieczorem.

Odpowiedz

45. ~
0

2017-04-28 19:11:50

Tylko naiwniacy chodzà na smyczy2 lata (abonament)

Odpowiedz

44. ~MaRiO
0

2017-04-28 17:47:07

42: jestes pewny ze to jeszcze to dziala?

Odpowiedz

43. ~
0

2017-04-28 12:35:32

Lux

Odpowiedz

42. ~poka sowe
0

2017-04-28 01:39:17

41 normalnie zioooom , kupujesz starter , rejestrujesz i idziesz do plusa by ci włączyli te 50 GB i 500 zł na 30 dni . do końca miesiąca na razie jest to promo.

Odpowiedz

41. ~MaRiO
0

2017-04-28 01:25:52

39 : a napiszesz w jaki sposob? czy tak sobie tylko napisales?

Odpowiedz

0

2017-04-27 22:03:20

Witam,rozumiem, że aktywując 3.05 (licząc, że tego samego dnia zostanie aktywowany) 5GB będzie można wykorzystać do 7.05 włącznie? A może pakiet wygasa z końcem 3.05 ?

Odpowiedz

39. ~pabloki
0

2017-04-27 21:59:46

37 plus daje na 30 dni 50 GB.

Odpowiedz

38. ~
1

2017-04-27 21:43:56

@35mam u nich prepaida ponad rok i nie zdarzyło mi się :)

Odpowiedz

37. kowcio
0

2017-04-27 21:17:20

niektórzy powinni się leczyć na łeb. Totalnie. Dać coś za darmo, na 5 dni, to mają pretensję, że nie na 30 dni i jeszcze pewnie 50 GB zamiast 5 powinni dać. Najlepiej jakby wszystko dali za darmo, włącznie z najnowszym aparatem co rok, i dopłacali 200 zł miesięcznie do tego w gotówce. I jeszcze w tyłkach byłoby źle. Ciekawe, czy jakby jakiś operator dał taki bonus np. w Czechach, czy ktoś by coś złego napisał... Ręczę, że nie, tylko w tym kraju jest takie beznadziejne podejście do wszystkiego. Ja się cieszę że dają taki miły bonus, akurat 5GB na 5 dni pasuje idealnie, można sobie wygodnie skorzystać z Internetu będąc na wyjeździe.

Odpowiedz