DAJ CYNK

Nowa oferta Plusa dla firm

08.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6216

Ważne 2

4

Prostota i elastyczność znajdzie się również w ofertach dla klientów biznesowych Plusa.



Prostota i elastyczność znajdzie się również w ofertach dla klientów biznesowych Plusa.

Oferta głosowa

Klienci ofert dla firm dostaną do wyboru trzy plany, za 30, 40 i 50 zł netto.



Zasady dodatków są takie same jak w przypadku klientów indywidualnych:

  • możliwość dokupienia do trzech kolejnych numerów za pół ceny,
  • przez trzy miesiące w opcji za 30 i 40 zł dostępny jest pakiet z wyższej oferty, później można zdecydować czy pakiet zostaje za dopłatą, czy pakiet się zmniejsza,
  • przy umowie na 36 miesięcy co miesiąc jest dostępny pakiet 36 GB,
  • do 4 miesięcy za darmo dla przenoszących numer, do momentu przeniesienia numeru dostępne są nielimitowane rozmowy, wiadomości i 2 GB Internetu.

Internet LTE dla firm



Klienci biznesowi mają do wyboru takie same plany jak klienci indywidualni - za 30, 40, 50 i 70 zł netto, z możliwością testowania Internetu za 9 zł (z VAT) bez dodatkowych kosztów przez dwa miesiące.

Źródło tekstu: Plus

Komentarze
Zaloguj się
20. msnet
0

2018-02-09 13:22:41

@18, madark - ale w tej grafice nic nie jest ucięte. Sprawdzałem zarówno na wersji desktopowej strony, jak i na mobilnej na smartfonie i wszystko widać.

Odpowiedz

19. ~madark
0

2018-02-09 12:21:16

Wycięliście, czy też dostaliście obciętą grafikę (tabelkę) odnośnie taryf głosowych. Przez co grafika jest zabawna. Może warto sprawdzać zanim coś się wrzuci.

Odpowiedz

18. ~
0

2018-02-09 09:07:48

Opinie osób tutaj komentujących są niemiarodajne. Wypowiadają się osoby, dla których no limit +10GB powinno kosztować max 20zł i jak jest drożej, to już jest dramatycznie drogo.Jest oferta na kartę a2 mobile i jest taki no limit za 20zł, jest Plush z podobną ceną i jest Plus z nieco wyższą ceną.Każdy sam zdecyduje i wybierze co mu pasuje.Prawda jest taka, że RLAH przyczynił się do zacementowania cen usług krajowych i bardziej spodziewać można się delikatnych podwyżek niż obniżek cen.

Odpowiedz

17. ~tl
0

2018-02-09 08:57:01

@5 Pewnie dla ciebie drogo? Typowy Janusz, który się dziwi, jak nie proponują nic za darmo na 2 lata :D

Odpowiedz

16. ~Pracownik
0

2018-02-09 07:56:40

Narzekanie że drogo.. Jest tyle osób które przedłużają umowę znacznie drożej i na gorszych warunkach także szykują się dla nas dobre czasy

Odpowiedz

15. ~Ka
0

2018-02-08 19:56:53

@12 a po co ci tyle w tel??? W biurze domu wifi na ftth i tylo net do powiadomień wiem 2gb.... Próbujesz na sile sprzedać???

Odpowiedz

2018-02-08 19:16:20

idioci w reklamach...i już wiem co myśleć o tej sieci.

Odpowiedz

13. wlo
0

2018-02-08 17:45:55

11 - bardzo słabo bo inni mają dużo lepiej?

Odpowiedz

12. ~
-1

2018-02-08 17:39:49

Wygląda nieźle. Żaden z operatorów nie oferuje no limit netu w LTE w abo do 40zł netto.

Odpowiedz

11. ~pabloki
0

2018-02-08 17:32:10

bez rewelacji . bardzo slabo.

Odpowiedz

10. wlo
0

2018-02-08 17:27:36

A dokładnie:www.biuroprasowe.plus.pl/_files_/prezentacje/Nowe_oferty_Plusa_czyli_prostota_i_elastycznosc_-_prezentacja.pdf

Odpowiedz

9. wlo
0

2018-02-08 17:27:15

Odpowiedz

8. wlo
0

2018-02-08 17:24:24

7 - nie są. Międzynadodowe jeszcze są w pakiecie podstawowym - płatne lub darmowe ;-)

Odpowiedz

7. ~Bojdo
0

2018-02-08 17:17:07

Jaki jest sens kupowania abo za 50 zł jak to samo jest za 40 zł.

Odpowiedz

0

2018-02-08 17:15:07

Międzynarodowe?

Odpowiedz