DAJ CYNK

"Najpierw prezenty, później porządki" w świątecznej ofercie Netii

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3246

"Najpierw prezenty, później porządki" pod takim hasłem Netia promuje swoją najnowszą, świąteczną ofertę - telewizję z Internetem za darmo przez rok, a do tego prezent do wyboru.

"Najpierw prezenty, później porządki" pod takim hasłem Netia promuje swoją najnowszą, świąteczną ofertę - telewizję z Internetem za darmo przez rok, a do tego prezent do wyboru.W nowej promocji Internet w pakiecie z Telewizją Osobistą będzie dostępny za darmo przez 12 miesięcy. Opłata za Telewizję Osobistą wyniesie od 45 zł miesięcznie. Dodatkowo przy podpisaniu umowy klient otrzyma do wyboru prezent: głośnik bezprzewodowy JBL lub opaska sportowa Overmax Touch Go.

W promocji dostępne będą różne prędkości dostępu do Internetu - od 20 Mb/s do 300 Mb/s. Wszystkie w cenie 0 zł miesięcznie przez pierwszy rok, pod warunkiem zakupu usługi telewizyjnej. Opłata za Telewizję Osobistą wyniesie od 45 zł miesięcznie. W tej cenie klient otrzyma pakiet Standard z dostęp do 102 kanałów, w tym 44 w jakości HD. Dostępny będzie także pakiet Extra w cenie 65 zł miesięcznie z dostępem do 134 kanałów, w tym 57 HD.

W pierwszym miesiącu opłata za pakiet TV i Internet wyniesie 35 zł, przez następne promocyjne miesiące od 45 zł miesięcznie. Po 12-miesięcznym okresie promocyjnym opłaty za pakiet TV i internet wyniosą od 79,90 zł miesięcznie - w zależności od wybranego pakietu TV i prędkości Internetu.

W promocji dostępna jest też usługa internetowa solo (bez telewizji). W niej przez pierwszych 6 miesięcy klient będzie zwolniony z opłaty abonamentowej. Po okresie promocyjnym abonament Szybki Internet Max 10 wyniesie 39,90 zł, Max 20/50 - 49,90 zł, Max 100 - 59,90 zł, a Max 300 - 69,90 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu