DAJ CYNK

"Najpierw prezenty, później porządki" w świątecznej ofercie Netii

23.11.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2722

Ważne 3

3

"Najpierw prezenty, później porządki" pod takim hasłem Netia promuje swoją najnowszą, świąteczną ofertę - telewizję z Internetem za darmo przez rok, a do tego prezent do wyboru.

"Najpierw prezenty, później porządki" pod takim hasłem Netia promuje swoją najnowszą, świąteczną ofertę - telewizję z Internetem za darmo przez rok, a do tego prezent do wyboru.



W nowej promocji Internet w pakiecie z Telewizją Osobistą będzie dostępny za darmo przez 12 miesięcy. Opłata za Telewizję Osobistą wyniesie od 45 zł miesięcznie. Dodatkowo przy podpisaniu umowy klient otrzyma do wyboru prezent: głośnik bezprzewodowy JBL lub opaska sportowa Overmax Touch Go.

W promocji dostępne będą różne prędkości dostępu do Internetu - od 20 Mb/s do 300 Mb/s. Wszystkie w cenie 0 zł miesięcznie przez pierwszy rok, pod warunkiem zakupu usługi telewizyjnej. Opłata za Telewizję Osobistą wyniesie od 45 zł miesięcznie. W tej cenie klient otrzyma pakiet Standard z dostęp do 102 kanałów, w tym 44 w jakości HD. Dostępny będzie także pakiet Extra w cenie 65 zł miesięcznie z dostępem do 134 kanałów, w tym 57 HD.

W pierwszym miesiącu opłata za pakiet TV i Internet wyniesie 35 zł, przez następne promocyjne miesiące od 45 zł miesięcznie. Po 12-miesięcznym okresie promocyjnym opłaty za pakiet TV i internet wyniosą od 79,90 zł miesięcznie - w zależności od wybranego pakietu TV i prędkości Internetu.

W promocji dostępna jest też usługa internetowa solo (bez telewizji). W niej przez pierwszych 6 miesięcy klient będzie zwolniony z opłaty abonamentowej. Po okresie promocyjnym abonament Szybki Internet Max 10 wyniesie 39,90 zł, Max 20/50 - 49,90 zł, Max 100 - 59,90 zł, a Max 300 - 69,90 zł.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się
12. ~
0

2016-11-23 21:39:47

@9 u moich znajomych dzieci nie oglądają TV tylko w kółko Minionki i Krowy na wypasie

Odpowiedz

11. ~Tomek
0

2016-11-23 14:05:46

Sprawdzilem regulamin...biorac ten prezent, nic nie trace. Dlugosc rabatu taka sama jak w tym co dostepne jest na www. Wiec glosnik nie sprawia ze jest drozej, co mnie nawet dziwi...

Odpowiedz

10. ~
0

2016-11-23 14:05:00

@tig Nie nazwalbym tego rynsztoku bajkami.

Odpowiedz

9. ~tig
0

2016-11-23 13:22:25

@7: tak oglądają - np dzieci oglądają bajki

Odpowiedz

8. wlo
0

2016-11-23 12:41:30

7 - no gdzieś mi mignęło, że szukającego żony rolnika oglądała rekordowa ilość Polaków ;-)

Odpowiedz

7. ~
0

2016-11-23 12:33:56

Kto dzis oglada TV... Rany...

Odpowiedz

6. ~tig
0

2016-11-23 12:25:49

@4: ja mam ETTH (akurat wspomniany Wrocław) i sobie chwalę - i tv i net. Obecnie cenowo tylko vectra może konkurować (jakość analogiczna bo już miałem wcześniej), multimedia drogo (też kiedyś miałem), upc drogo (też miałem dawno temu) ale i tak nie ma zasięgu na obecnej lokalizacji. Reszty nie biorę pod uwagę.

Odpowiedz

-1

2016-11-23 12:14:01

po wielu latach przerzuciłem się z upc na netię. w upc srednio 2-3 dni w miesiącu wieczorem nie było neta, po prostu mega irytujace

Odpowiedz

4. ~W4Ready
0

2016-11-23 12:04:17

@3: Nawet w dużych miastach Netia ma mało łącz w tehcnologiach ETTH/FTTH.We Wrocławiu jest sporo CU (ADSL 20Mb/s i trochę VDSL 50Mb/s) po dawnym Dialogu, a tylko w nowszym budownictwie ETTH (dawna InterNetia) lub jeszcze rzadziej światłowody Netii (GPON ex-Dialog).

Odpowiedz

3. ~tig
0

2016-11-23 11:54:05

Ja tam korzystam z (inter)netii i jest ok ale duże miasto i dobre łącze.Tych warunków nie kumam, pewnie jak się skalkuluje to wyjdzie na to samo tylko jakiś zbędny gadżet gratis.

Odpowiedz

2. ~W4Ready
-1

2016-11-23 11:47:44

@1: Większość abonentów Netii to ADSL do 10 i do 20Mb/s na liniach Orange (BSA, LLU).

Odpowiedz

1. jedrek
0

2016-11-23 11:42:45

Przecież was prawie nigdzie w mieście nie ma, kilka bloków na krzyż na kilkudziesięcioblokowym osiedlu i tyle netii. Badźcie jak kablówka, która jak wchodzi na osiedle to jest dostępna w 90% bloków osiedla. Póki co kolejna oferta typu orange światłowód dostępna głównie na wielkiej reklamie i w tv.

Odpowiedz