DAJ CYNK

Letnia odsłona ofert Netii

20.07.2017

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3019

Ważne 2

4

Netia odświeżyła swoją ofertę promocyjną. W zależności o wybranego pakietu z TV, operator dodaje HBO HD (z HBO GO) przez 2 lub 3 miesiące gratis, bez zobowiązań.Netia odświeżyła swoją ofertę promocyjną. W zależności o wybranego pakietu z TV, operator dodaje HBO HD (z HBO GO) przez 2 lub 3 miesiące gratis, bez zobowiązań.

Bazowy wariant dostępu do internetu na zmodernizowanych do standardu światłowodowego sieciach Netii to 100 Mb/s. Dostępne są również opcje: do 300 i do 900 Mb/s. Ceny to odpowiednio 49,90 zł, 59,90 zł i 79,90 zł miesięcznie.

Do każdej umowy na usługi na sieci własnej Netii (solo i pakiety) operator dodaje również za darmo usługę mobilną z nielimitowanymi połączeniami głosowymi w Polsce i pakietem 1 GB danych. Na wakacje Netia zapewnia dodatkowo 20 GB danych gratis.

Pakiety Internet z Telewizją Osobistą dostępne są w 3 podstawowych wariantach (Pakiety TV, Standard oraz Extra), w cenie od 35 zł miesięcznie (pakiet z internetem już za 69,90 zł). W każdym z wariantów pakietów z TV do gwarantowanego pakietu "Na Start", klient otrzymuje dodatkowe programy.

W pierwszym miesiącu użytkownicy mają dostęp do pełnej oferty 209 kanałów (w tym 117 w HD) oraz usługi o nazwie Giganagrywarka, która pozwala m.in. na oglądanie wybranych kanałów do 7 dni wstecz (możliwości zależne od konkretnego kanału) i nagrywanie nieograniczonej liczby kanałów jednocześnie, nawet przy braku prądu w mieszkaniu (usługa działa po stronie Netii, a nie domowego dekodera). Po okresie promocyjnym Giganagrywarka kosztuje 15 zł miesięcznie. Usługa Multiroom, to koszt 10 zł miesięcznie.

Pakiety premium można dokupić także do najtańszych abonamentów. Pakiet HBO HD z HBO GO dostępnym również na TV poprzez dekoder Netia Player, kosztuje 25 zł miesięcznie. W letniej promocji operator oferuje - w zależności od wybranego pakietu TV - tę usługę przez 2 lub 3 miesiące bez opłat. Nowością w stosunku do dotychczasowych ofert jest fakt, iż po okresie promocyjnym HBO dostępne jest bez długoterminowego zobowiązania.

Źródło tekstu: Netia

Komentarze
Zaloguj się