DAJ CYNK

Internet w samochodzie to nowa usługa sieci Plus, przygotowana wspólnie z Grupą Vodafone

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6747

Internet w samochodzie to usługa, w ramach której po zakupie specjalnych pakietów internetowych można w samochodzie korzystać z Internetu z wykorzystaniem Wi-Fi pojazdu. Oferta jest obecnie dostępna w wybranych modelach samochodów Mercedes-Benz oraz Ford, a wkrótce ma trafić do produktów kolejnych marek motoryzacyjnych.

„Internet w samochodzie” to nowa usługa na polskim rynku telekomunikacyjnym, dostępna dla klientów indywidualnych. Zakup pakietów internetowych oraz obsługa są realizowane przez globalną platformę Vodafone z wykorzystaniem sieci telekomunikacyjnej Grupy Cyfrowy Polsat. Dzięki wbudowanej w samochód karcie SIM, moduł łączności bezprzewodowej ma połączenie do Internetu z prędkością LTE i pozwala korzystać z szybkiego Internetu w Polsce oraz krajach partnerskich w Europie.

Usługa „Internet w samochodzie” na początek jest dostępna w samochodach marki Mercedes-Benz klas: A, C, CLS, E, G oraz S z systemem telemetrycznym NTG 5.5 lub nowszym oraz w samochodach marki Ford z modemem FordPass Connect: Ford Focus, Ford Fiesta, Ford EcoSport, Ford Edge 2019, Ford Transit Connect MCA i Ford Tourneo Connect MCA.

W celu skorzystania z usługi należy podłączyć swoje urządzenie mobilne do samochodowego Wi-Fi i założyć konto na specjalnym portalu internetowym, na którym można kupować pakiety danych oraz kontrolować ich zużycie. Konieczna jest również weryfikacja tożsamości klienta i jego zarejestrowanie w Punktach Obsługi Klienta. Aktualna lista punktów rejestracji jest opublikowana na stronie www.internetwsamochodzie.plus.pl.

Usługa „Internet w samochodzie” nie jest przypisana do samochodu, lecz połączona z kontem klienta. Po zmianie pojazdu na samochód tej samej marki nadal można korzystać z zakupionych wcześniej pakietów danych.

Na próbę klient otrzymuje jednorazowy, bezpłatny pakiet danych. Po jego wykorzystaniu do wyboru będą trzy pakiety:

  • Na dzień: 3 GB na 24 godziny za 9 zł,
  • Miesięczny: 10 GB na 28 dni za 29 zł,
  • Roczny: 100 GB na rok (365 dni) za 279 zł.

Można kupić trzy pakiety na zapas, które będą aktywowane automatycznie, jeden po drugim, po wyczerpaniu limitu lub upływie terminu ważności.

Usługa „Internet w samochodzie” działa bez dodatkowych opłat roamingowych w większości krajów europejskich, takich jak: Albania, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Islandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Zobacz: Regulamin Promocji „Pakiety Internetowe – Internet w samochodzie”
Zobacz: Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych przez Polkomtel sp. z o.o. - Internet w samochodzie
Zobacz: Cennik Taryfy Internet w samochodzie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu