DAJ CYNK

Inea udostępnia nauczycielom szybki Internet za 1 zł miesięcznie

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3755

Inea szybki Internet nauczyciele 1 zł miesięcznie

Inea to kolejny dostawca dostawca Internetu, który dołącza do firm wspierających zdalną naukę w czasie pandemii koronawirusa. WIelkopolski operator oferuje nauczycielom dostęp do szybkiego Internetu światłowodowego za 1 zł miesięcznie.

– To budujące jak wiele firm postanowiło dołączyć do naszej inicjatywy, połączyć wysiłki i pomysły, by wspólnie wyjść naprzeciw potrzebom nauczycieli. Jesteśmy za to wdzięczni. Jednocześnie tych których jeszcze nie ma z nami, zachęcamy do zaangażowania.

– powiedział Marek Zagórski, minister cyfryzacji

Zobacz: UPC zapewni darmowy intnernet nauczycielom pracującym z domu
Zobacz: Play: odbierz darmowe 200 GB na naukę zdalną… lub rozrywkę

Oferta firmy Inea jest skierowana do dwóch tysięcy nauczycieli i obowiązuje do 30 czerwca 2020 roku. Oznacza to, że do tego dnia można się na nią zdecydować, a korzystać można przez pół roku od podpisania umowy. Oferta dotyczy osób, które mieszkają w zasięgu otwartej sieci światłowodowej udostępnianej pod marką Fiberhost, budowanej w ramach między innymi Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Z oferty mogą skorzystać tylko osoby, które wcześniej nie były klientami Inea. Umowa zawierana jest na 24 miesiące z możliwością jej wypowiedzenia - bez konsekwencji - w okresie do sześciu miesięcy. W tym czasie szybki Internet  (do 1 Gb/s) będzie udostępniany zainteresowanym nauczycielom za 1 zł miesięcznie.

Inea Internet dla nauczycieli baner

– Od wielu lat jesteśmy dostawcą Internetu światłowodowego do szkół. Z naszych usług korzysta dziś ponad 1200 placówek edukacyjnych w Wielkopolsce. Do końca tego roku planujemy powiększyć tę liczbę do 2500 szkół w całej Polsce. Nowym wyzwaniem w czasie, gdy zarówno dzieci jak i nauczyciele mają ograniczony dostęp do szkół, jest dostęp do Internetu w domu. Szybkie i stabilne łącze symetryczne to dzisiaj podstawa zdalnej nauki oraz komunikacji.

– powiedział Michał Bartkowiak, Prezes Inea S.A.

Zobacz: Marcowe wyniki speedtestu: widać spowolnienie u prawie wszystkich operatorów
Zobacz: Dostęp do światłowodu w Polsce na tle Europy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Ministerstwo Cyfryzacji

Przewiń w dół do następnego wpisu