DAJ CYNK

Hawe Telekom uruchamia ofertę dla Specjalnych Stref Ekonomicznych

08.03.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 2796

Ważne 1

1

Hawe Telekom uruchomiła specjalną ofertę swoich usług dla Specjalnych Stref Ekonomicznych.Hawe Telekom uruchomiła specjalną ofertę swoich usług dla Specjalnych Stref Ekonomicznych. Polska spółka chce wspomóc firmy inwestujące na tych terenach w zakresie transferu danych z wykorzystaniem ogólnopolskiej sieci światłowodowej także za granicę, przyśpieszeniem dostępu do Internetu oraz usług związanych z serwisem lokalnych sieci telekomunikacyjnych.

Zacznijmy od tego czym jest Specjalna Strefa Ekonomiczna (SSE). To wydzielona administracyjnie część kraju, w której działalność gospodarcza może być prowadzona na preferencyjnych warunkach. Obszar nie może przekraczać 25 tys. hektarów. W Polsce istnieje 14 takich stref.

W portfolio usług oferowanych przez HAWE Telekom znajdują się usługi dzierżawy transmisji danych w tym między innymi łącza nx10G oraz nx100G, usługi dedykowanych sieci VPN w oparciu o sieć IP MPLS, usługi szerokopasmowego dostępu do zasobów sieci Internet, usługi dzierżawy i sprzedaży kabli, włókien światłowodowych i kolokacji wzdłuż Ogólnopolskiej Sieci Światłowodowej HAWE (OSŚ HAWE) oraz usługi wyspecjalizowanego serwisu światłowodowych sieci telekomunikacyjnych. Jest to pierwsza i jak dotąd jedyna tak kompleksowa oferta na polskim rynku operatorskim.

Do wszystkich 14 Specjalnych Stref Ekonomicznych wystosowaliśmy propozycję współpracy na preferencyjnych warunkach. Liczymy szczególnie na kontrakty z firmami działającymi w strefach zlokalizowanych we wschodniej Polsce, gdzie zapowiadane są liczne inwestycje w rozbudowę m.in. infrastruktury telekomunikacyjnej - komentuje Paweł Paluchowski, Prezes Zarządu Hawe Telekom.

Źródło tekstu: Hawe

Komentarze
Zaloguj się