DAJ CYNK

Hawe Telekom uruchamia ofertę dla Specjalnych Stref Ekonomicznych

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 3112

Hawe Telekom uruchomiła specjalną ofertę swoich usług dla Specjalnych Stref Ekonomicznych.Hawe Telekom uruchomiła specjalną ofertę swoich usług dla Specjalnych Stref Ekonomicznych. Polska spółka chce wspomóc firmy inwestujące na tych terenach w zakresie transferu danych z wykorzystaniem ogólnopolskiej sieci światłowodowej także za granicę, przyśpieszeniem dostępu do Internetu oraz usług związanych z serwisem lokalnych sieci telekomunikacyjnych.

Zacznijmy od tego czym jest Specjalna Strefa Ekonomiczna (SSE). To wydzielona administracyjnie część kraju, w której działalność gospodarcza może być prowadzona na preferencyjnych warunkach. Obszar nie może przekraczać 25 tys. hektarów. W Polsce istnieje 14 takich stref.

W portfolio usług oferowanych przez HAWE Telekom znajdują się usługi dzierżawy transmisji danych w tym między innymi łącza nx10G oraz nx100G, usługi dedykowanych sieci VPN w oparciu o sieć IP MPLS, usługi szerokopasmowego dostępu do zasobów sieci Internet, usługi dzierżawy i sprzedaży kabli, włókien światłowodowych i kolokacji wzdłuż Ogólnopolskiej Sieci Światłowodowej HAWE (OSŚ HAWE) oraz usługi wyspecjalizowanego serwisu światłowodowych sieci telekomunikacyjnych. Jest to pierwsza i jak dotąd jedyna tak kompleksowa oferta na polskim rynku operatorskim.

Do wszystkich 14 Specjalnych Stref Ekonomicznych wystosowaliśmy propozycję współpracy na preferencyjnych warunkach. Liczymy szczególnie na kontrakty z firmami działającymi w strefach zlokalizowanych we wschodniej Polsce, gdzie zapowiadane są liczne inwestycje w rozbudowę m.in. infrastruktury telekomunikacyjnej - komentuje Paweł Paluchowski, Prezes Zarządu Hawe Telekom.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Hawe

Przewiń w dół do następnego wpisu