DAJ CYNK

Samsung ma promocję na zegarki Galaxy Watch5, nawet 400 zł zwrotu

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Galaxy Watch5 Pro

Nawet 400 zł zwrotu można otrzymać, decydując się na kupno zegarka z serii Galaxy Watch5. Ruszyła nowa, październikowa promocja Samsunga.

Samsung już regularnie organizuje promocje cashback, w których po zakupie wybranych urządzeń można odzyskać część wydanej kwoty. Początek października przynosi okazję na zaoszczędzenie po kupnie zegarków Galaxy Watch5 lub Galaxy Watch5 Pro.

Miodele Galaxy Watch5 lub Watch5 Pro to najnowsze, tegoroczne zegarki firmy Samsung. Modele te pracują pod kontrolą systemu Wear OS i oferują bardzo bogaty zestaw funkcji, takie jak pomiar ciśnienia krwi i składu ciała, natlenienie krwi SpO2 czy rejestracja EKG. Nie zabrakło funkcji płacenia zbliżeniowego przez NFC.

Decydując się na kupno jednego z tych modeli do 16 października, można otrzymać zwrot w wysokości:

  • 350 zł przy zakupie Galaxy Watch5,
  • 400 zł przy zakupie Galaxy Watch5 Pro.

 Aby wziąć udział w promocji, należy:

  • kupić smartwatch Galaxy Watch5 lub Galaxy Watch5 Pro w dniach od 3 do 16 października 2022 u jednego z partnerów handlowych,
  • wypełnić formularz rejestracyjny i załączyć do niego dowód zakupu, zdjęcia pudełka oraz wyciętego kodu kreskowego, do 23 października 2022 roku.
  • czekać na zwrot kwoty przewidzianej w promocji, który nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia.

Wśród partnerów handlowych, o których mowa w warunkach promocji, znajdują się operatorzy telekomunikacyjni (Orange, Plus, T-Mobile), duże sieci sprzedaży elektroniki, a także w salony Samsung Brandstores.

W internetowym sklepie Samsunga zegarek Galaxy Watch5 kosztuje standardowo 1499 zł, natomiast model Galaxy Watch5 Pro oznacza wydatek 2149 zł.

Dostępność zegarków Samsung Galaxy Watch5 i Galaxy Watch5 Pro oraz ich cena detaliczna zależą od indywidualnej oferty sklepów. Ich pełna lista oraz szczegółowe informacje wraz z regulaminem promocji znajduje się na stronie www.gw5zwrot.samsung.pl.

Zobacz: Samsung Galaxy Watch5 Pro – świetny zegarek, ale trochę zepsuty
Zobacz: OnePlus Nord Watch już po premierze. Ładny i nawet niedrogi

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Samsung