DAJ CYNK

Darmowe startery Virgin Mobile i nielimitowane SMS-y za 3 zł

08.12.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 10224

Ważne 21

1

Virgin Mobile wprowadza bezpłatne startery dedykowane ofercie #Freemium oraz nielimitowane SMS-y za 3 zł miesięcznie.

Virgin Mobile wprowadza bezpłatne startery dedykowane ofercie #Freemium oraz nielimitowane SMS-y za 3 zł miesięcznie.

Od teraz startery Virgin Mobile z ofertą #Freemium zamawiać można bezpłatnie. Dają one dostęp do darmowego, odnawiającego się co miesiąc pakietu 300 MB, 30 minut i 30 SMS-ów do wszystkich sieci. Po wyczerpaniu darmowego #Freemium, użytkownicy mogą płacić za wykorzystane usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić pakiety dodatkowe.

Sieć co chwila modyfikuje ofertę pakietów dodatkowych promocjami: a to zmniejszając cenę pakietu 1 GB do 2 zł, a to - jak obecnie - zmniejszając z 9 do 3 zł cenę pakietu nielimitowanych wiadomości SMS do wszystkich sieci.

Nielimitowane wiadomości do wszystkich sieci w cenie 3 zł na 30 dni wykupić można w okresie od 7 do 27 grudnia. Kod aktywacyjny pakietu to *222*000*3*0#.

Źródło tekstu: Virgin Mobile

Komentarze
Zaloguj się
58. ~kamil
0

2015-12-22 23:34:27

Internet jest limitowany bo tylko jakieś 5GB, ale promocja wydaje się fajna. Może warto skorzystać??

Odpowiedz

57. ~kakssa
0

2015-12-21 15:18:20

a co z tą nową promocją virgin z raiffeisenem? co o tym myślicie? 68zł mies to mało czy dużo? (nielimitowane wszystko plus samsung s6)

Odpowiedz

56. ~
0

2015-12-11 13:29:21

Faktycznie! Nie zauważyłem, że należy jeszcze kliknąć w otrzymany mailem link potwierdzający zamówienie.Miałem ostatnio dużo korespondencji, więc gdy dostałem emailem potwierdzenie złożenia zamówienia, to po samym przeczytaniu tematu maila uznałem sprawę za załatwioną.Swoją drogą, gdyby w dzisiejszym mailu zamiast "nie otrzymaliśmy płatności" napisali "nie otrzymaliśmy potwierdzenia zamówienia", to w ogóle żadnego problemu by nie było!

Odpowiedz

55. ~
1

2015-12-11 13:15:08

A kliknąłeś potwierdzenie zamówienia?

Odpowiedz

54. ~
0

2015-12-11 13:07:14

Wygląda na to, że ta cała akcja z "darmowymi" starterami była przekrętem mającym na celu wyłudzenie danych osobowych oraz zgody na otrzymywanie spamu. Właśnie z Virgin Mobile dostałem emaila następującej treści:"Witamy w Virgin Mobile,Dziękujemy za złożenie zamówienia w Sklepie Virgin Mobile Polska!Niestety nie otrzymaliśmy jeszcze płatności za złożone zamówienie nr 2486044.Jeśli płatność nie zostanie zrealizowana do 2015-12-12 12:46:47 zamówienie zostanie anulowane.".Na załączonej specyfikacji zamówienia wyszczególniono:"Łączny koszt zamówienia (brutto): 0,00"Czy ktoś rozumie o co tutaj chodzi???

Odpowiedz

53. ~wirdżin
0

2015-12-10 16:45:58

na groupon-ie można kupić kod za 9zł uprawniający do 50% zniżki sześciopaka #dlamniesuper z 10gb w cenie 29,50zł miesięcznie

Odpowiedz

52. ~
0

2015-12-09 21:17:54

Oferta bardzo dobra, ale jest jeden dość nieprzyjemny haczyk! "Ważność pakietów dodatkowych wpisuje się w cykle 30-dniowe pakietu darmowego. Niewykorzystana część pakietu dodatkowego nie przechodzi na kolejny okres rozliczeniowy. " - Czyli jeśli pakiet dodatkowy dokupimy np. dzień przed końcem pakietu darmowego, to pakiet płatny straci ważność już po jednym dniu.

Odpowiedz

51. ~ojtam
0

2015-12-09 18:01:20

etam napewno płacisz za połączenia na stacjonarne oraz do BOA, a mms dwa razy droższy bo 50gr

Odpowiedz

50. ~etam
0

2015-12-09 17:20:30

Darmowe smsy to powinny być na standarcie :P Ja płacę w vikingach 24zł miesięcznie i mam wszystko nolimit.

Odpowiedz

49. ~
0

2015-12-09 11:43:47

42: masz ślepaku :-) JEŚLI CHCESZ ZOSTAĆ NASZYM KLIENTEM, ZAMÓW DARMOWY STARTER Z PAKIETEM #FREEMIUM, a 1 zł na koncie wydaj na co chcesz!Nie zwlekaj! Liczba darmowych starterów jest ograniczona, a promocja ważna tylko do 27 grudnia.

Odpowiedz

48. ~
0

2015-12-09 09:41:59

Potwierdzam :) Tylko marketing własny i nie ma żadnych reklam od innych firm. I te płatne pakiety w super cenach.

Odpowiedz

47. ~gio
0

2015-12-09 07:39:09

@23 Chodzi na Play i T-M tylko

Odpowiedz

46. ~Marek
0

2015-12-09 02:51:25

Mam kartę z VM freemium i nikt mi nie wydzwania z marketingowego terroru. Przychodzą tylko informacje o tanich pakietach od operatora.

Odpowiedz

1

2015-12-08 22:45:10

@40 Pewnie odesłałeś im sms o treści ZGODA i dostajesz teraz marketingowy spam. A to wcale nie jest konieczne żeby korzystać z tej taryfy.

Odpowiedz

43. ~
1

2015-12-08 22:26:53

@40: Może dostałeś używany numer?Regulamin mówi jasno, że musisz wyrazić zgodę na MARKETING WŁASNY VM, a nie na udostępnianie (sprzedaż) danych innym podmiotom.

Odpowiedz