DAJ CYNK

Biedronka pozwoli ci wynieść coś za darmo. Wystarczy smartfon

Anna Kopeć

Taryfy, promocje, usługi

Biedronka pozwoli ci wynieść coś za darmo. Wystarczy smartfon

Posiadasz aplikację Biedronki na swoim smarfonie? Poza dwoma codziennymi promocjami z Shakeomatu, masz szansę na dodatkowy gratis. 

Nowa funkcja aplikacji to Shakeogratis. Jeśli go sobie "wytrząśniesz", masz szansę na produkt gratis, który odbierzesz przy kasie, za drobną kwotę minimalną. 

Sama funkcja Shakeomatu jest stosunkowo nowa i pozwala każdemy klientowi odebrać sobie promocję, przygotowaną specjalnie dla niego.

Shakeomat

Pierwotnie była jedna dziennie, z biegiem czasu dorzucono drugą. Okazało się, że funkcja ta bardzo się spodobała klientom sklepu. Miliony użytkowników codziennie "wytrząsa" sobie rozmaite promocje. Z myślą o nich, Biedronka wymyśliła jeszcze coś - Shakeogratis. 

Shakeogratis

Shakeogratis działa od 10 do 22 czerwca

Jaki jest haczyk? Nie da się odebrać gratisu bez dokonania zakupów za conajmniej 10 zł. Nie może też być tego produktu w puli naszych zakupów.  Ale kto był choć raz w Biedronce ten wie, że trudno opuścić sklep z pustymi rękami. 

Według danych Biedronki, dzięki Shakeomatowi, klienci zaoszczędzili 5,5 mld złotych w okresie od stycznia do maja 2024 roku. 

Zobacz: Biedronka wyprzedaje telewizory. Drugi dorzuci za 1 zł
Zobacz: Sony szaleje z cashbackiem za telewizory. Zwrot do 3000 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: własne

Źródło tekstu: Biedronka, oprac. własne