DAJ CYNK

[Aktualizacja IV] Nju mobile - szczegóły oferty

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 473139

Nju mobile to jedna taryfa prepaid oraz jedna opcja abonamentowa z bardzo ciekawym mechanizmem. Wszystko jest oparte o jeden, prosty cennik.

Nju mobile to jedna taryfa prepaid oraz jedna opcja abonamentowa z bardzo ciekawym mechanizmem. Wszystko jest oparte o jeden, prosty cennik.

Podstawowy cennik oferty nju mobile to:

  • minuta - 19 groszy,
  • SMS - 9 groszy,
  • MMS - 19 groszy,
  • 1 MB transmisji - 19 groszy.

Abonament

Umowa z nju mobile obowiązuje tylko przez 30 dni i automatycznie się przedłuża. Dzięki temu można z niej zrezygnować bez żadnych kar w dowolnym czasie - zawsze ze skutkiem na koniec kolejnego okresu rozliczeniowego. W nju z rachunkiem nie ma abonamentu i wliczonych do niego usług. Jest zamiast tego opłata minimalna - 9 zł miesięcznie, którą można w całości wykorzystać na dowolne usługi rozliczane według cennika.

Użytkownicy intensywnie korzystający z usług, w nju z rachunkiem, z góry wiedzą, że nigdy nie będzie on wyższy niż określona kwota maksymalna - dla połączeń telefonicznych na numery krajowe (29 zł), wiadomości SMS/MMS (9 zł), czy mobilnego internetu (19 zł). Obowiązuje prosta zasada: do osiągnięcia kwot maksymalnych, poszczególne rodzaje usług są rozliczane zgodnie z cennikiem. Po osiągnięciu kwoty maksymalnej dalsze korzystanie z usługi jest bezpłatne, a liczba minut, SMS-ów i połączeń z Internetem nie jest limitowana z zastrzeżeniem, że po wykorzystaniu 1 GB na transmisję danych prędkość transmisji zostanie ograniczona. Kwoty maksymalne są rozliczane oddzielnie, co oznacza, że maksymalny rachunek za wszystkie usługi w ofercie podstawowej wyniesie nie więcej niż 57 zł (29 zł + 9 zł + 19 zł). Przeliczając to na jednostki, nie płaci się więcej niż za 152 minuty, 100 wiadomości SMS (lub 47 MMS-ów) i 97 MB.

Użytkownicy bardzo intensywnie korzystający z Internetu mają do dyspozycji dodatkowe pakiety na transmisję danych, dzięki którym po wykorzystaniu 1 GB transferu mogą przyspieszyć prędkość kolejnych połączeń z siecią. Do wyboru są:
  • 350 MB za 5 zł,
  • 700 MB za 7 zł.

Z usług nju z rachunkiem można korzystać nawet jeśli zapomniało się na czas opłacić rachunek. Dzięki usłudze skarbonka można szybko odblokować swój numer, doładowując go podobnie jak w ofercie na kartę.

Aby skorzystać z nju z rachunkiem wystarczy zamówić kartę SIM na stronie njumobile.pl. Zostanie ona dostarczona bezpłatnie wraz z umową na adres klienta. Aktywacja karty SIM w nju z rachunkiem dla wszystkich klientów wybierających e-fakturę jest bezpłatna.

Prepaid

Dla zwolenników usług na kartę, nju mobile ma takie same (jak w ofercie z rachunkiem), ceny za połączenia i SMS-y do wszystkich sieci oraz na Internet. Aby zacząć korzystać wystarczy kupić starter za 5 zł lub 20 zł, albo przenieść numer do oferty nju.

Użytkownicy nju na kartę mają do wyboru osiem wartości doładowań konta, które mogą wykonać używając kart zdrapek oraz doładowań elektronicznych Orange. W zależności od kwoty wybranego doładowania przedłużają ważność swojego konta nawet na więcej niż rok.

Doładowanie

Wychodzące

Przychodzące

5 zł

7 dni

7 dni

10 zł

10 dni

10 dni

25 zł

93 dni

186 dni

35 zł

93 dni

279 dni

40 zł

93 dni

372 dni

50 zł

186 dni

372 dni

100 zł

186 dni

372 dni

200 zł

186 dni

372 dni


Dla tych, którzy codziennie dużo rozmawiają, SMS-ują i surfują w Internecie, nju na kartę ma usługę do wszystkich. Aktywując ją za 2 zł, przez 7 kolejnych dni można korzystać z nielimitowanych połączeń i SMS-ów do wszystkich sieci, a także mobilnego Internetu (do 100 MB z pełną prędkością), płacąc nie więcej niż 2 zł dziennie. Usługę do wszystkich można aktywować wielokrotnie - bez ograniczeń.

Dla użytkowników, którym 100 MB danych na dobę nie wystarczy lub nie korzystają z usługi do wszystkich, nju na kartę oferuje dodatkowe pakiety na Internet za 7 zł. W pakiecie jest 350 MB na transmisję danych, do wykorzystania w ciągu 31 dni. Liczba aktywowanych pakietów nie jest ograniczana.

Usługi dodatkowe

W nju mobile można korzystać również z połączeń międzynarodowych, roamingu i usług premium. Ceny tych usług w ofercie z abonamentem i na kartę są takie same, a poziom ich cen nie odbiega od dostępnych na rynku.

[Aktualizacja 12:00] Poprzednio błędnie podaliśmy, że 100 kB transmisji kosztuje 19 groszy. Prawidłowa stawka to 19 groszy, ale za 1 MB. Wiadomość stosownie poprawiliśmy.

[Aktualizacja II 12:15] Bariera 9 zł w ofercie abonamentowej, po której wysyłanie wiadomości jest nielimitowane dotyczy zarówno SMS-ów, jak i MMS-ów, a nie tylko SMS-ów jak wcześniej podawaliśmy.

Zobacz: regulamin oferty nju z rachunkiem
Zobacz: cennik usług w ofercie nju na kartę
Zobacz: regulamin oferty nju na kartę
Zobacz: cennik usług w ofercie nju z rachunkiem

[Aktualizacja 12:39] W ofercie prepaid w żadnym pakiecie internetowym nie ma lejka - ani w pakietach na 30 dni, ani w dziennych przy nielimitowanych usługach (100 MB). Przy zakupie pakietu nielimitowanych usług w prepaidzie oraz jednocześnie dodatkowego pakietu transmisji na 30 dni, najpierw rozliczany jest pakiet na 30 dni, a potem 100 MB dziennie. Przedstawiciele Orange twierdzą, że niewykluczone, że kolejność rozliczania ulegnie zmianie.

[Aktualizacja 12:44] Z prepaida Orange można zmigrować do oferty nju mobile kodem NJU na 601. Saldo konta nie jest przenoszone.

Połączenia do nju mobile dla klientów Orange są traktowane jako wewnątrzsieciowe.


Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu