DAJ CYNK

20 GB na 20-lecie Orange

14.03.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 27801

Ważne 35

4

Z okazji 20-lecia sieci Orange (Idea), operator rozdaje w prezencie pakiet 20 GB. Z promocji skorzystać możne każdy klient Orange.



Z okazji 20-lecia sieci Orange (Idea), operator rozdaje w prezencie pakiet 20 GB. Z promocji skorzystać możne każdy klient Orange.

Dla wszystkich klientów Orange

Promocja potrwa od 14 marca do 12 kwietnia 2018 roku i dotyczy wszystkich ofert mobilnych - indywidualnych, biznesowych i na kartę.

Aktywacja

Aby skorzystać z promocji należy wysłać SMS-a o treści 20 na numer 80820 (bezpłatny).

Istnieje również możliwość zdalnej aktywacji pakietu 20 GB na numerach Internetu mobilnego. W tym celu należy wysłać SMS-a o treści 20naNUMER, gdzie NUMER jest numerem telefonu w standardowym, 9-cyfrowym formacie - np. 20na500XXXYYY.



Pakiet jest ważny w kraju przez 30 dni. Jeśli na numerze jest aktywny tzw. lejek, to według regulaminu aktywacja pakietu może go nie zdjąć, ale z naszych informacji wynika, że w większości przypadków lejek powinien zostać usunięty.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
92. ~///
0

2018-04-12 15:19:45

Proponuję zrobić do końca maja za Łapiemy się na mundial.

Odpowiedz

91. ~
0

2018-03-31 22:27:05

poręcz kłamie. na ich stronie jest napisane Październik 2015 Orange Supernova - najszybszy internet światłowodowy w Polsce – do 600 Mb/s. to jest bzdura bo inni operatorzy w pl już kilka lat wcześniej mieli szybsze łącza światłowodowe i na dodatek symetryczne

Odpowiedz

90. wlo
0

2018-03-21 10:05:12

85 - ja dostaję fakturę od Orange na stacjonarny... Też jestem pominięty w promocji...

Odpowiedz

89. ~Konstancin
0

2018-03-21 09:52:13

Tak tylko jest jedno ALE te 20GB musicie wykorzystać przez 30 dni w technologii GPRS :)

Odpowiedz

88. ~Vinito
-1

2018-03-20 08:47:24

@85 I bardzo dobrze. Co to za nazwa "Nju" ? Bądź poważny :)

Odpowiedz

87. ~Nie działa
-1

2018-03-17 16:17:06

Nie mogę wysyłać wiadomości bo wyskakuje błąd. Co zrobić?

Odpowiedz

86. ~///
0

2018-03-17 06:21:52

84 - Takiej taryfy OPOP już oficjalnie niema, możesz wybrać ofertę YES , lub Free na kartę.Przenosząc numer do Free, dostaniesz ,Bez limitu rozmowy i smsy do wszystkich + 50 GB co miesiąc za 25 zł.

Odpowiedz

85. ~Nie każdy
0

2018-03-17 05:58:28

Jestem pod marką Nju. Podpisałem umowę z Orange, bo nie ma firmy Nju Sp. z o.o., faktury również wystawia mi Orange Polska... Więc jeśli Orange wystawia mi fakturę i mam z nimi umowę to jestem ich klientem... Ale nie mogę skorzystać z promocji !!!

Odpowiedz

84. ~oo
-1

2018-03-16 13:13:03

A kiedy nowa atrakcyjna oferta na kartę bądź odświeżenie taryfy OPOP z nowymi nizszymi stawkami z możliwością ponownej jej aktywacji dla każdego oraz tanimi i długo ważnymi pakietami GB?

Odpowiedz

83. ~HerF
-1

2018-03-16 13:06:27

@78 Aby dostać 35GB trzeba tylko online, w salonie tylko zwykła oferta z 15GB.

Odpowiedz

82. ~Adriano02
-1

2018-03-16 11:21:57

20 GB ważne 20 lat, to byłby dopiero prezent

Odpowiedz

2018-03-16 10:18:06

oficjalna strona promocji, 20 GB na dwudziestolecie marki IDEA/Orange. >>

Odpowiedz

2018-03-16 10:15:13

78 - można w salonie i on-line na stronie >> orange.pl/nakarte >>

Odpowiedz

79. ~DD
0

2018-03-16 09:35:42

Strona:

Odpowiedz

78. ~mm
0

2018-03-16 09:27:51

Czy ktoś się może orientuje czy aby dostać 35GB/m-c w ofercie Orange na kartę za przeniesienie numeru to trzeba to zrobić on-line czy można w salonie?

Odpowiedz