DAJ CYNK

11 czerwca startuje telefonia FAKT Mobile

29.05.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 21416

Ważne 17

4

11 czerwca do dziennika Fakt zostanie dołączony darmowy starter FAKT Mobile, nowej sieci MVNO działającej w oparciu o P4.

11 czerwca do dziennika Fakt zostanie dołączony darmowy starter FAKT Mobile, nowej sieci MVNO działającej w oparciu o P4.



Poczytny dziennik już rozpoczął promocję oferty, w swoim bulwarówkowym stylu. Najważniejsze jej atuty wymieniane przez dziennik to:

  • rok ważności konta po każdym doładowaniu,
  • 15 gr za minutę/SMS/MMS do wszystkich sieci,
  • ogólnopolski zasięg,
  • prostota taryfy.

Dziękujemy użytkownikom, m.in. MADMAX, za przesłanie pierwszych informacji na temat oferty.

Źródło tekstu: wł

Tagi: Fakt Mobile
Komentarze
Zaloguj się
144. olauolsson
0

2015-06-08 16:02:19

W tej ofercie można dostać m.in. takie pakiety jak : nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci za 19.00 PLN, internet 4GB za 19.00 PLN, internet 10GB za 29.00 PLN. Świetna promocja !

Odpowiedz

143. ~pabloki
0

2015-06-08 13:17:28

Redakcja nie aktualizuje informacji o ofercie fakt mobile? jak to sie stało że przeczytałem o tym na alternatywnym serwisie telekom a nie na telepolis.

Odpowiedz

142. ~
0

2015-06-03 15:57:53

czy ta siec bedzie dzialac w Osssa?

Odpowiedz

141. ~nik(t)
-3

2015-06-03 01:00:18

Jeszcze jeden sposób na podsłuchiwanie Polaków przez okupanta niemieckiego....

Odpowiedz

140. ~dxc
1

2015-06-02 12:59:54

gadacie bez sensu, korzystam z abonamentów trzech operatorów: Plus, Play, T-mobile i pod względem zasięgu, jakości rozmów to zdecydowanie Play. Wszędzie mam zasięg, nigdy mi nie przerwało rozmowy, nigdy nic nie buczało, a korzystam z Play od samego początku, przeniosłem się z Orange i nie żałuję.

Odpowiedz

139. ~
-2

2015-06-01 00:27:06

Oferta moze bedzie ciekawa ale dzialaja na Play wiec od razu mowie, ze nie wchodze w to. Zbyt dlugo bylem w Play i wiem jak niska jakosc jest. Jak nie ma sie porownania, to uwaza sie ze nie ma roznicy. Tez myslalem podobnie ale jak zmienilem operatora z dobrym macierxystym zasiegiem, to widze teraz jak mocno Play odstaje jakosciowo.

Odpowiedz

138. ~gosc
-3

2015-05-31 23:53:12

@136 Dokładnie... lipa

Odpowiedz

137. limaK
-2

2015-05-31 22:05:58

135 - gdzie konkretnie można coś takiego ustawić?

Odpowiedz

136. lakers67
-2

2015-05-31 21:30:00

MVNO działającej w oparciu o P4 nie dziękuję.

Odpowiedz

135. ~
-2

2015-05-31 21:00:51

Ustaw operatora w net monitorze to bedzie dzialal az do restartu fona.

Odpowiedz

134. ~
-2

2015-05-31 19:00:45

lub wymien sim.

Odpowiedz

133. ~
-2

2015-05-31 18:12:49

@132napisz zgłoszenie na play24 i zażądaj zaprzestania odświeżania karty SIM.

Odpowiedz

132. ~toms
3

2015-05-31 18:08:38

131- tak też czynię, ale praktyka pokazuje, że z trzymaniem roamingu krajowego nie jest najlepiej- pomimo "ręcznego" wyboru operatora, ciągle telefon próbuje się przelogować do zasięgu macierzystego. Jedynie w starych Nokiach, np 3110c- roaming krajowy trzyma bez problemu. Jestem daleki od hejterstwa, ale moje problemy potwierdzają także ci, którzy korzystają z usług tej sieci w mojej miejscowości. Niesmak pogłębia dość częsty problem dodzwonienia się do mnie, a czasami nawet zdarza się, że muszę zrestartować telefon, gdyż nie mogę się nigdzie z Playa dodzwonić, pomimo dość sporego zasięgu roamingowego . Jestem tutaj od 01.09.2008 roku i zawsze kibicowałem i będę sympatyzował P4, jednak muszę sprawiedliwie o problemach z nim napisać. Wybaczcie mi zatem słowa drobnej, acz sprawiedliwej - moim zdaniem - krytyki.

Odpowiedz

131. ~
0

2015-05-31 17:55:14

@130absolutnie nie chodzi o maksymalną moc. Podczas modernizacji stacji, oprócz uruchomienia LTE usunięto E-GSM900 na rzecz U900 i uruchomiono DCS (GSM1800). A czym wyższa częstotliwość tym mniejszy zasięg. Czasami decydują się zostawić E-GSM900, ale na skrajnych kanałach. Może spróbuj przełączyć się na roaming krajowy?

Odpowiedz

130. ~toms
1

2015-05-31 17:40:30

128 - u mnie po wprowadzeniu LTE przez P4 dramatycznie pogorszył się zasięg macierzysty 2G Playa. Nie wiem na czym to polega - być może sumaryczna moc BTSa emitującego 2G, 3G i LTE nie może przekroczyć określonej koncesją wartości? Efekt końcowy jest natomiast mało interesujący, bo moja karta głosowa jest obsługiwana przez telefon dual-voice w 2G, a do internetu 3G używam OFnK. Niestety nie ma możliwości, by oba numery działały jednocześnie w 3G. Z Twojego Rybnika do Knurowa jest raptem 15 km, więc jak będziesz przejazdem, to możesz sprawdzić jak sprawy się mają.

Odpowiedz